Elektrons-K - Slikts serviss

Parakstīju līgumu uz 2 gadiem, atnāca meistars pieslēgt internetu + TV. Meistars saka, ka mums nav rūteris un pašiem viņu ir jāiegādājas veikalā par aptuveni 50 eur + pieslēgšana 7 eur. Parakstot līgumu, neviens man nebija jautājis par rūteri ir viņš man vai nav. Zvanot uz abonēšanas daļu, pajautāju, kāpēc mani nepabrīdināja, ka vajag pašiem rūteri pirkt (jo parasti normālās firmas dod rūteri uz nomas maksu) uz ko saņemu atbildi, ka pati esmu vainīga, ka neteicu, ka viņš man nav... ok, domāju, varbūt līgumā ir minēts kaut kas par to, ka man pašai jānodrošina sev rūteris, bet neviena punkta par to nav minēts līgumā. Zvanīju atkal, saku, ka līgumā nav nekas minēts par to, un neviens neko man pirms tam neteica, uz ko atkal saņēmu atbildi, ka pati vainīga, ka neteicu, ka man nav rūteris. Patērētāju tiesības aizsardzībā teica, ka tā ir Elektrons-K vaina, jo noklusēja informāciju!

Plus rakstīts, ka pieslēgšana bezmaksas, taču meistars jau pierēķinājis kaut ko par kabeļa pagarināšanu, + lai kanālus iestatīt arī jāmaksā un par rūtera pieslēgšanu arī būs jāmaksā pēc tam...
Kas par attieksmi?

Ju

Vairāk sūdzības par Elektrons-K

Vēl būtu pasūdzējusies, ka viņi nebrīdināja, ka televizors arī pašai jāpērk! Patērētāju tiesība, bez smadzenēm.

Ma macbeton 12.01.2019

Tapēc vajag uz to pieslēgšanas brīdi paaicināt kādu kas saprot par ko ir runa!
Gribēji ieekonomēt - sanāca pārmaksāt.
Routeris Arcus bodītē maksā 20€. TP-Link WR841, jau kaukāda v11 vai v12. Jaudīgs aparāts, tikai jāuzinstalē un jāpiekonfigurē DD-WRT.
Kabeļi līdz istabai NAV jāvelk, lai pēc tam nebūtu strīdi kad internets nestrādā. Routeris jāliek maksimāli tuvu kur elektrons ieurbj caurumu. Var piemēram paņemt barošanu no durvju zvana. Un tālāk pa istabām jāizvelk kur un ko vajag. Mazos daudzumos var pat pirkt pa Depo cenu.