Elektroniks.lv - Pasūtījums

Pasūtīju televizoru, rēķinu izrakstīja ļoti ātri. Pēc rēķina apmaksas ar mani sazinājās pārdevēja runāja ļoti laipni, paziņoja, ka televizora pašreiz neesot uz vietas jāgaida divas nedēļas. Pēc divām nedēļām noskaidrojās, ka televizors jau ir bijis, bet viņu esot pārdevuši citam klientam. Solīja atvest citu televizoru pēc trim dienām. Pēc trim dienām zvanot uz veikalu tika atlikts uz katru nākamo dienu. Tā pagāja vēl nedēļa. Beigās piezvanīja pārdevēja un paziņoja, ka naudu par televizoru pārskaitīs atpakaļ. Tā ir zaudēts gandrīz mēnesis. Taupiet savu laiku un enerģiju neiepērcieties šajā veikalā.

M milllers 29.12.2014

Paldies par ieteikumi, noderēs

E elektroniks.lv 20.01.2015

Cienījamais, Asns. Kurjers brauca pie Jums vairākas reizes, uz vietas neviena nebija, ka arī mēs zvanījām, rakstījām īsziņas un epastus, uz kuriem neviens neatbildēja. No Jums nebija nekādas ziņas. Pēc tām Jūs zvanījāt uz sūdzējāties, kaut gan Jūs vienkārši neceļāt klausuli, kad mēs zvanījām. Nauda tika atgriezta atpakaļ laicīgi.