Elejas apsaimniekotajs - elektriba

Atvainojos par to ka seit nebus neviena garumzime.

Gribu pieverst uzmanibu Elejas apsaimniekotaja darbam. Musu daudzdzivoklu majai jau vairak ka 2 gadi koridora nau gaismas. Iemesls kadel gaisma tika atslegta bij loti ''jauko'' pirma stava kaiminu del. Luk sie ''loti jauki'' cilveki, kuri visu naudu iztere cigaretes un alkohola, zaga elektribu no kapnu telpas un no pagraba.
Tagad, vini jau seit nedzivo vairakus gadus, un lai ari cik reizes ir rakstits elejas servisam, atbildi neesmu ta ari sagaidijusi. Maja dzivo veci cilveki, kuri tiek vienkarsi apdraudeti. Jo kapnu teplaa ir vienkarsi tums ka elle.
Taka, es gribu zinat, kas man ir vel jadara, lai visar pieverstu vinu uzmanibu uz so jautajumu? Un nesakiet ka viniem naudas nav, tiko uzcela to jauniesu centru, nau jau nekas pret, bet tur labakaja gadijuma iet 4 cilveki tik. Nauda preks ta atradas, celu partaisit, kurs bij pilnigi jauns, ar nauda bij.
Varbut pie jums ar ir sadi apsaimniekotaji? Kuriem ir dzili vienalga par visu un pat ignore iedzivotaju ieteikumus.

E