www.sudzibas.lv Elegance / Apavu veikals Bezkaunīga pārdevēja

Elegance / Apavu veikals - Bezkaunīga pārdevēja

Kaut kas bezkaunīgs no pārdevējas-zolīdes kundzes !
Es iegāju Kurzemes prospekta apavu veikaliņā Elegance, kurā ieraudzīju smukas ādas botiņas, bet diemžēl lielākais izmērs bija 37 a man vajag 38. Tad nu mani painformēja, ka tāda nav.
par cik es zinu, ka šīs pašas firmas veikali ir arī citur, kā arī mūsdienu laikos viss ir datorizēts un savienots, tad palūdzu paskatīties, vai šie paši apavi (mans izmērs) nav kādā citā Elegances veikalā... ??!!
Bet pārdevēja uz mani izbolīja acis un uzbrēca, ka Viņai Neesot Laika skatīties!!!
Tas bija vienkārši "auts" es pilnīgi apjuku, jo tas faktiski viņai būtu pusminūtes jautājums vai divi peles klikšķi!!!
Es atnācu mājās, lai internetā apskatītu, vai nevar sazināties ar šī uzņēmuma pārstāvjiem kādu atbildīgu personu, bet te vispār nekā nav...pat e-pastu nav, uz kuru varētu pajautāt kādu informāciju (fool) Sanāk, ka man jāiet uz veikalu, jāpieraksta preces kods un pašai jāapzvana visi veikali? Stulbums.
Un viss tikai vienas nelaipnas zoss dēļ...

M musja 27.08.2010

Nu un kā tad viņa būtu datorā skatījusies vajadzīgo izmēru, ja tam veikalam nav mājas lapas, e-pasti un kas vel tur.

P paataga 27.08.2010

Nē, nu tiešām! Tāda sūdzība ka nu tikai. Iebāz savā paurītī kārtīgi un uz visiem laikiem- nu nav viss nemaz tik datorizēts pie mums Latvijā!

P pufa 28.08.2010

nogriez nagus, derēs arī 37!

J jāāā 28.08.2010

Tu, Martina, pati esi zoss! Neapvaino citus cilvēkus, ja pati stulba

S suse 28.08.2010

šitāda kaza uzreiz jādzen no bodes ārā

S suse 28.08.2010

Martttina, es domāju, ne jau pārdevēja

J Ju 02.09.2010

nu un kas tur tāds, ka nepaskatās, lai tak neskatās, es pati vienu reizi tā arī izdarīju, norakstiju vairākiem apaviem kodus un tad zvaniju uz veikaliem un atradu, kur bija. kur problēma. cilvēki vnk izlepuši, pierada, ka viss tiek pasniegts uz šķīvīša.

S Sveta 16.06.2011

Вчера была в Майори в магазина Elegance, понравились туфли, сразу не купила, думаю куплю в этом магазине около дома (в Иманте), в Майори такие приветливые продавцы были, всё разъяснили, а в Иманте даже брать расхотелось, такое чувство что я им отдыхать и болтать с друг другом помешала, ну ничего поеду в Майори куплю.