Electrolux - Kvalitāte

Lietoju ELECTROLUX plīts virsmu.Jau garantijas laikā šīs detaļas vairākkārt tika mainītas, šobrīd garantija ir beigusies un šīs detaļas jāiegādājas par naudu, tā jau arī nebūtu problēma,ja vien nebūtu šī darbība jāveic ik pēc pusgada. Viena šāda detaļa maksā ap 11,00 EUR, katru reizi tādas nepieciešams trīs, jo plīts virsmai ir 3 degļi. Darbiniekam, kurš garantijas laikā mainīja detaļas jautāju, kāpēc tā notiek. Viņa atbilde bija , iespējams uz virsmas nokļūst ūdens. Bet tas taču ir tikai loģiski, kaut vai tīrot plīts virsmu ar mitru lupatiņu ūdens uz tā nokļūst.

I

A Andris. 07.09.2015

Cik saprotu, tad elektrolux ražo preces dažādiem tirgiem, Polijas, Latvijas u.c. Vismaz tā man atrakstīja elektrolux pārstāvniecība Latvijā, kad jautāju pēc instrukcijas veļasmašīnai, kura viņu mājas lappā nebija pieņemama (vēl jo vairāk, atbildēja ka viņiem neesot nekādas daļas par modeļiem, kas nav paredzēti Latvijas tirgum. Lūk Jums arī Elektrolux un tā serviss). Tā ka par kvalitāti brīnīties nevajadzētu.