Eldorado un Med Kontor - darbs

Visi medmāsas,kas plāno aizbraukt uz Vāciju strādāt! Neticiet tādam firmām kā Eldorado Baltics sadarbībā ar Vācijas firmu Med Kontor.Neko,ko viņi apsola-neizpilda. Darbs ir vergam līdzīgs,nav patstvāvīgas darba vietas,nenormēts darba grafiks. Var piezvanīt brīvājā dienā un izsaukt uz darbu.Ja nenostrādāsi,noņems naudu no tava konta. Sarunāt grafiku nav nekādas iespējas,jo viņiem galvenais ir naudas apekts.Ķa arī var spontāni visu pamainīt,nevērojot tavas vēlmes. Alga ir minimāla,pēc nodokļu un dzīvokļa nomaksāšanās paliek 300 Euro kabatā,kas nepietiek nekādam dzīvošanās līmenīm. Ka arī par medmāsam Jūs nestrādāsiet,būs jāveic viso melno darbu. Ka arī diplomus Jums nepielīdzinās Vācijas parametriem.Vēlos Jums būt piesardzīgiem un nekad mūžā neparakstīt ar viņim līgumus.

E Eldorado Baltic 19.11.2015

Cienītā/ -tais al-eksi,

Atvainojiet, taču nezinām ne Jūsu vārdu ne uzvārdu, tādēļ nevaram konkretizēt Jūsu dzimumu un nevaram Jums nekādīgi palīdzēt risināt šo problēmu, ar kuru esat saskāries/ -usies. Varam teikt tikai to, ka mēs vienmēr esam teikuši, pat lūguši mūsu klientiem, ja kaut kas neapmierina, droši sazināties ar mums, lai kopīgi risinātu problēmu. Tādēļ, ja Jums ir kādas pretenzijas, tad droši rakstiet mums uz e-pastu, mēs vienmēr esam atvērti un gatavi palīdzēt.

Saistībā ar Eldorado Baltic sadarbību ar Med Kontor, varam teikt tikai to, ka tā bija ļoti veiksmīga. Par to liecina tas, ka 2 gadu laikā esam iekārtojuši vairāk nekā 100 medmāsas kādās no Vācijas klīnikām, ar dažām no viņām vēl joprojām tiek uzturēts kontakts.

Med Kontor sponsorēja medmāsām ne tikai valodas kursus, bet arī apmaksāja dokumentu tulkošanu un notariālo apstiprināšanu, kā arī Med Kontor piešķīra katrai medmāsai stipendju katru mēnesi. Tādēļ varam teikt, ka mūsu sadarbība bija veiksmīga. Šobrīd mēs esam pārtraukuši sadarbību ar Med Kontor un veiksmīgi strādājam ar citu Vācijas firmu.

Saistībā ar darba grafikiem, to mūsu partneri izsūta mums jau pirms klienta došanās uz Vāciju, šo grafikus mēs pārsūtām klientiem, lai viņi varētu ar to iepazīties. Līdz šim ar darba grafikiem nav bijušas problēmas.

Vācijā algu ietekmē ļoti daudzi faktori - Jūsu profesija, vai Jūs esat parstā medmāsa, ambulatorā, aprūpes māsa u.c., kā arī kāds nodokļu kods Jums ir piešķirts. Ja Jūs bijāt pie mums uz pārrunām, tad noteikti zināt, ka Vācijā ir diezgan sarežģīta nodokļu sistēma ar 6 līmeņiem. Kā arī, algas apmēru, protams, ietekmē Jūsu ģimenes stāvoklis, vai Jums ir bērni vai nav, kas arī ir diezgan būtisks faktors. Un, protams, visbeidzot, cik stundas Jūs dienā nostrādājat.

Mēs saviem klientiem piedāvājam algu, kas nav zemāka par Vācijas likumdošanā noteikto. Katrai specialitātei alga ir savādāka, tomēr, tā paredz labus dzīves apstākļus.

Atvainojiet, taču mēs nasapratām, ko Jūs ar to domājat “melno darbu”. Ja Jūs uzskatāt, ka Jūsu pienākumi ko pildījāt vai pildat vēl joprojām ir “melnais darbs”, tad laikam mūsu intervijas laikā neiepazināties ar dokumentu “Medmāsu pienākumi”, kas tiek izsniegts katram klientam, lai varētu ar to iepazīties. Latvijas medmāsu pienākumi atšķiras no Vācijas medmāsu pienākumiem.
Latvijas medmāsas diplomu atzīšana Vācijā ir atkarīga no vairākiem nosacījumiem, ja tie tiek izpildīti, tad diploms atbilst Vācijas prasībām un Latvijas medmāsa ir pilntiesīga strādāt Vācijā savā profesijā.
Ja Jums ir kādas problēmas, vai esat ar ko neapmierināta/ -āts, tad droši rakstiet mums, zvaniet, vai kā citādi sazinieties, lai mēs varētu Jums palīdzēt, citādi mēs to nevaram.

Ar cieņu,
Eldorado Baltic komanda