Eldorado Baltic - Darbs Vācijā

Pirms neilga laika pieteicos medicinas māsas darbam Vācijā šajā kompānijā. Mani uzaicināja uz interviju un stāstiija par darbu un vacu val. apmācībām.viņi man piedāvāja 6 mēnešus mācīties un itkā maksās man katru mēnesi 200 eiro stipendiju un tikai pēc tam varu braukt strādāt!!! Biju nedaudz neizpratnē par to, kaa var cilvēks macītities valodu, nestrādāt un izdzīvot ar 200 eur stipendiju ko viņi solīja maksāt katru mēnesi????? Ja cilvēkam ir ģimene, kā tad lai iztiek? un plus vēl par dzīvokli ziemā jāmaksaa drausmiga nauda! un ar to vel nepietiek, izlasiju man iedoto ligumu pec kura sapratu, ka man tikai jastrādā un jāmācas... Esmu shokā, ka kko tādu var piedāvāt!

V

G goblins1 08.12.2016

Tagad tu saprati, kāpēc mamma teica, nebastot vācu valodas stundas.

J Jana Vsl 26.02.2017

В прошлом году училась через Эльдорадо тоже 6 месяцев (интенсивный курс немецкого), в это же время училась на последнем курсе на медсестру. Успевала подрабатывать в ресторане.. а теперь самое главное.. стипендию моей группе не платили :) в Германии уже 7 месяцев, и я хочу сказать спасибо Eldorado и учителям.