www.sudzibas.lv Eldo 4 Nekvalitatīvs darbs

Eldo 4 - Nekvalitatīvs darbs

Sveicināti, gribētos pabrīdināt autoservisu apmeklētājus, lai nedodas uz Cēsīm uz ELdo 4, jo tur ir ļoti pavirša attieksme pret darbu. Nācās šogad aprīlī remontēt auto pēc apmešanas uz jumta par Kasko apdrošinātāju naudu. Saņēmu pretī, itkā jau pirmajā mirklī vizuāli glītu auto, tikai vēlāk atklājās briesmu lietas. Durvīm apšuvums bija sabojāts par visiem 100 % procentiem, ar kādu asu priekšmetu sašvīkāts un otrkārt šīs durvis neslēdzās ciet, to es konstatēju pēc kādas nedēļas, kad protams biju mašīnu ar mierīgu sirdi atstājusi vien sirds kāro, jo ticēju ka viss ir vislabākajā kārtībā. Vēl viena šaize tika pamanīta, kad mašīnu nomazgāju, izrādās mašīna nokrāsota nekvalitatīvi, vietām strīpas redzamas. Arī visa salona apdare ir likta ar netīrām rokām, un serviss neuzskata par vajadzīgu to notīrīt, vai man tagad uz ķimisko tīrītavu mašīna būtu jādzen?? Un pašu pēdējo punktu manam pacīetības mēram pielika tas, ka auto uz ceļa vienkārši apstājās un stūre saslēdzās, izrādās tāds nieks vien, ka akumulatora klemme nav pieskrūvēta un vāciņš trūkst. nu ļoti pavirša attieksme pret darbu. Un pats labākais ir tas, ka serviss vainu neuzņemas un saka ka viņi nav vainīgi, durvis tādas esot jau bijušas ar sabojātu apšuvumu, akumulatoru viņi vispār neesot aiztikuši, laikam es vai tās klemmes pa vakariem pati skrūvēju nost???? Vēl piebildīšu ka auto ir gluži vēl svaigs 2009. gada.

K

M Meitene-zeltene 20.10.2015

Eldo4 ir ļoti labi meistari - izstāsta, kas auto vainas, kas varētu radīt problēmas, kā arī, cik ilgi to novēršana prasītu Eldo4, un kur būtu iespējams nepieciešamās rezerves daļas dabūt lētāk. Tā kā esmu perfekcioniste un man ir svarīga attieksme ne tikai pret sevi, bet, protams, pret auto, esmu izmantojusi iespēju pasekot līdzi, kā tiek veikts darbs, un redzētais atstājis pozitīvu attieksmi. Paldies puišiem par darbu!

K kapidokija 22.10.2015

Ha ha, Eldo 4 pasaka ka sūta detaļas no autoražotājfirmas, bet aizskrien uz Parts for You pēc lētajām ķīnas detaļām un nokāš lētticīgajiem naudiņu. Hi hi

E Edgars7777 03.02.2019

Neiesaku nevienam eldo4 saka būs laba kvalitāte krāsojumam un viss būs labi bet nekā krāsojums ritīgs biespiens un hromētās daļas noplēstiem stiprinājumiem atliktas atpakaļ un pat neatrodas vienā līnijā kā vaig un no apdrošinātājiem vēl lielu naudu nokāš par sūdīgu darbu , un vēl nodo mašīnu taisīšanā saka būs divas nedēļas gatavs bet beigās ievilkās vairāk kā mēnesi ar vairāku reižu braukšanu prasīt kad būs kārtībā un ar to vis vēl nebij gana vēl citas daļas nebij samainītas bij jāgaida kad to izdarīs kādu mēnesi galīgs katu kantoris kauns jums pa visu seju pa šādu atieksmi .