Ēlande

Pat ja Ēlandē ēdiens ir normāls, reizēm pat garšīgs, tad noteikti tur personāls sux.Silti iesaku-nekad neejiet tur strādāt, jo darbinieki pieņemti neoficiāli, darba grafiki mainīgi, reizēm nopelnīt normāli nevar.Un pasarg dies, vēl izrunāsies pretī priekšniecībai.Kolektīvā vienas vienīgas intrigas un sūdzēšana, apmelošana priekšniecībai.Jādara vairāk nekā attiecīgā darba pienākumos iekļauts.Un nekaadas cilveeciigas sapratnes un iejuutiibas no priekshnieciibas puses....Taatad, neejiet tur straadaat!!!

N Nika 20.07.2007

Neznaju kak tam rabotat , no prinimat pishju tam stalo proto neprijatno ! Ranshe bili molodie oficianti, junishi ocen oprjatnie i uctivie , vsegda s ulibkoj na lice i ocen dobrozelateljnie ! Eto bilo moje ljubmoe mesto v gorode. A nedavno posetili ELANDU , nepoverili svoim glazam Kakoe hamstvo , ot vnov nabrannih devic ! MI seli zastolik dolgo zdali poka k nam podojdjet hot kto nibud, podoshla devushka dala menju , cerez 15 minut podoshla i vot vam vopros eje - NU vi uze budete zakazivat ili net !!!?? I takim tonom cto opeshili vse sidevshie za stolom ! Ladno promolcali , sdelali zakaz. Prinesli salat ne tot kotorij zakazivali , na vopros gde tot salal kotorij nami bil zakazan , otvet - A on koncilsja !!! Ne prinesli ni hleba , ni sousa , ni salfetok .... Ocen zalko , zrja pomenjali kollektiv :-(( Horoshee bilo zavedenie.........Kogdato...

ē ēriks 25.02.2010

Mani atkal reāli besī konditorejas Ēlande pārdevēja, viņas maiņās pat neeju tur iepirkties, bet meklēju citu vietu, kur iegādāties svaigas maizītes...runājot par pārdevēju, tā ir kundzīte ar ievērojamiem apmēriem un mūžīgi neapmierināto sejas izteiksmi, tāda sajūta, ka esi konditorejā vienmēr ieklīdis negaidīts un nevēlams.Vai tiešām nav smaidīgu un jauku meiteņu, kuras ar prieku apkalpotu pircējus un nenāktu uz darbu dzīves nomāktas un saskābušas?

E Ella 11.09.2011

Labas pārdevejas ir grūti atrast!