Elan Chechover un sekretāre - Krāpšana, apmelošana

Elan chechover un viņa meitene tulks negodīgi krāpnieki pieņem darbā celtniekus un nemaksā algas atrodas stabu 102 un ir vēl pa rīgu objekti. Neieiet strādāt. Solījumus netur, bet viņa mazgadīgā sekretāre vispār smadzeņu nav, neuzķerieties, celtnieku un īrnieki... ! 26554925 nr, kura ir tulks. Mazā sekretāru uztaisjiusi fake profilu tādu pašu ka man un te rakstās

L Laika Zaglis 11.04.2017

Es ciešu no personības dubultošanās. Mana otra personība nekad dzīvē nerakstītu neko tik sliktu par cilvēkiem. Piedod mazgadīgā sekretāre, es negribēju teikt neko sliktu par tevi. Piedodiet Stabu ielas īrnieki un īpašnieks. Es šodien piezvanīšu uz Sarkandaugavas klīniku, tur ir laba ārstēšana un solīja mani izārstēt. :)

L Laika Zaglis 11.04.2017

Mans otrais Es ir iesniedzis sūdzību atkārtoti.. Diemžēl ne vienmēr sanāk viņu noturēt un es pārvēršos par ļaunu cilvēku, rakstu visādas sliktas lietas. Atvainojiet par sekām :(

L Laika Zaglis 14.04.2017

Es gribēju nopirkt mašīnu Opel Agila 2000.g., bet draudzene teica, ka ar tik mazu locekli, labāk pirkt lielāku mašīnu, piemēram, Audi A7 2016. g. Ko ieteiksiet darīt?

L Laika Zaglis 28.04.2017

Nesen biju pārbaudījies pie ārsta un uzzināju, ka esmu dzimis ar garās mēles sindromu. Ārsts teica, ka tā noteikti ir kompensācija manam īsajam penim.