Elan Chechover/ Stabu Iela 102 - Krāpšana

Elan chechover un viņa meitene tulks negodīgi krāpnieki pieņem darbā celtniekus un nemaksā algas atrodas stabu 102 un ir vēl pa Rīgu objekti. Neieiet strādāt. Solījumus netur, bet viņa mazgadīgā sekretāre vispār smadzeņu nav, neuzķerieties, celtnieku un īrnieki... ! 26554925 nr, kura ir tulks.

R Romens1981 24.03.2017

Gribu atvainoties Stabu 102 īpašniekam un meitenei par sūdzību, nevaru vairs izņemt, jo nav parole. Biju neadekvāts un dusmīgs, pats aizgāju no darba, pastrādājot 2 stundas, jo bija citas darīšanas.. Ļoti žēl, ka tā sanāca, nevarēju to kontrolēt, dažkārt man uznāk dusmu lēkmes. Romens, 24801892.

L Laika Zaglis 24.03.2017

Stulbie krāpnieki feika profilu uztaisijuši Romens1981

L laura1989 29.03.2017

Sveiki.
Esmu sertificēts psihoterapeits Sarkandaugavā. Piedāvāju savus ārstniecības pakalpojumus cilvēkiem ar mentalitātes problēmām. Efektīvas ārstēšanas metodes. Pieņemšana pēc iepriekšējā pieraksta reģistratūrā, uzzvaniet mums - 67080193. Sakiet, ka vēlāties tikt pie dakteres Lauras Brigmanes.

L Laika Zaglis 24.03.2017

Kāda atvainošanās kad naudu parādā un nervus pabojāja ! Un vēl uztaisa feik profilu

L laura1989 29.03.2017

Sveiki.

L Laika Zaglis 29.03.2017

Uz sārta šitos atpalikušos.

L Laika Zaglis 29.03.2017

Es tiešām ciešu no personības dubultošanās. Mana otra personība nekad dzīvē nerakstītu neko tik sliktu par cilvēkiem. Piedod mazgadīgā sekretāre, es negribēju teikt neko sliktu par tevi. Piedodiet Stabu ielas īrnieki un īpašnieks. Es šodien piezvanīšu uz Sarkandaugavas klīniku, tur ir laba ārstēšana un solīja mani izārstēt. :)

L Laika Zaglis 05.04.2017

Cilvēki lūdzu palīdziet. Vakar biju jūrmalā ar gunti un sandi un tagad neatceros kur esmu. Lūdzu uzzvaniet man 24801892 un pasakiet, kur es atrodos.