www.sudzibas.lv Ekskursijā uz Ķīpsalu Es sūdzos par šoferi kurš neievedu mūs atpakaļceļa uz McDonalds.

Ekskursijā uz Ķīpsalu - Es sūdzos par šoferi kurš neievedu mūs atpakaļceļa uz McDonalds.

Divas klases 09.05.2019 brauca ekskursijā uz Ķīpsalu. Bija norunāts laiks kad tikties un braukt uz mcdonalds. Visi iekapā autobusa un nevarēja atrast savas vietas, tāpēc šoferis neiebrauca mcdonalds, visi gribēja ēst. Iesaku Inčukalnā pamatskolai atrast jaunu šoferi kura uzvedība nebūs nekaunīga. Šoferis tiešām ir negants pret bērniem.

Tiešām, varu apstiprināt!

A Anonīms 09.05.2019

Inčukalna pamatskola

B BK 09.05.2019

Rakstīt no sākuma iemācies pareizi.

G gugulis 09.05.2019

Ne par rakstību te jādrāž

T TavaMamma 09.05.2019

Čikatilo , Čegevara , inČukalna pamatskolas šoferis. Cerams ka viņu sodīs pēc nopelniem.

O OstapsBenders 09.05.2019

Pasaki paldies šoferim, viņš tikai rūpējas par veselību. Savos padsmit gados noteikti noēdusies to hamburgerus un ripo tajā ekskursijas laikā. Šoferim tevis žēl palika un izdomāja tevi tikai pasaudzēt, savādāk 16 gados jau infarktu dabūsi.

V viss ir slikti 09.05.2019

viss slikti. Kad līdzās nav skolotāju kas savalda jauniešus un bērnus, lai vismaz kaut cik elementāras satiksmes drošības normas ievērotu, par piesprādzēšanos un sēdēšanu sēdvietā nemaz nerunājot, tad lai ir tāds "ļaunais” tēls, bet viņš vismaz kaut cik cenšas gādāt par drošību un kārtību. Un ja nav uz sēdekļiem izliets kečups vai majonēze, kurā pēc tam iesēdīsies kāds cits cilvēks, tikai un vienīgi atbalsts, jo par nožēlu ekskursijas vadītājiem par to vispār nulle emociju ka viss tiek darīts kā pūlis grib.

G gugulis 09.05.2019

kāda te piesprādzēšanās... ja tajā autobusā būtu ar ko piesprādzēties, tad tu varētu runāt.

Life is life 10.05.2019

Ńam ņam ņam, gribu McDonalds!