Ekselence - Frizieris

Esiet uzmanīgi, ejot uz frizētavu Ekselence merķeļa ielā (netālu no LU galvenās ēkas). Man tur piespēlēja jauniņu frizierīti, laikam vārds bija Iveta, kaut kāda praktikante laikam. Noplēsa 12 latus par galvas izķēmošanu. Nākamajā dienā bija jāiet uz Kolonnu, kur pateica, ka tā bijusi haltūra, un nogrieza normālu griezumu. Rezultātā par visu šo murgu samaksāju 32 latus!

I

B bums 07.06.2008

Ja tu neesi skaista un tev nav piekrišana nevajag vainot frizieri.

I Ieva 05.01.2009

Tieshi taa..ne vienmeer meistars ir vainiigs...varbuut pati nebiji labaa omaa todien, vai veel..nebijaat viena no otras sapratushas, ko veelies!

D Daisy 10.05.2009

Fui kādi jūs Latvieši esat riebīgi, kāpēc uzreiz tādi komentāri?! Es gan pilnīgi saprotu meiteni! Pašai ir bijis tā, ka ar asarām acīs pametu vienu frizētavu un skrienu uz nākošo :(

J jorens 21.05.2013

Tieši tādu pašu praktikantes joku es piedzīvoju Barona 52 Ekselences salonā un tiešām varu pateikt ja nav jēgas tad lai iet ielas slaucīt! Meistariene vārdā Lelde par 10 latiem uz manas galvas paveica neiespējamo pat izlabot neko nevarēja!