Ekoteh būve - par algam

Firma SiA "Ekoteh būve", kas nodarbojas gan ar siltumnicu celtniecibu, gan eku siltinasanu apšmauc savus darbiniekus . reali vini maksa divas algas... gan uz papira gan uz rokas..... un nostradajot pedejo menesi, ja uzraksti atlughumu, vini tev vairs izmaksa tikai oficialo naudas dalu..... esiet uzmanigi, it seviski, ja tieciet stradat kur objektu vada Aivars Krūmiņš un Maksims

I

Z zilais valis 21.09.2012

Aivars Krumins on todellinen pippuria.

B Boos 18.01.2013

Pilnigi piekritu par algam Sia Ekotehbuve algas nemaksa un vel apsmauks, sola vienu bet beigas pavisam cits .Algas pusi oficali pusi neoficali.Par virstundam un sesdienam vispar nekadu piemaksu. Par to Aivaru Krumu vispar negribas runat galiga nule darba organizacija un vina izglitiba saja joma vispar ir loti stipri apsaubama.

A [email protected] 19.08.2023

ВСЕМ, ВСЕМ, ВСЕМ. Никогда не работайте с Ekote Būve. Одно враньё. Причём в глаза. Jelgava. Кто знает тот поймёт. Личный опыт.