www.sudzibas.lv EkoDem Nekvalitatīvs darbs, draudi, naudas izkrāpšana

AtrisinātaEkoDem - Nekvalitatīvs darbs, draudi, naudas izkrāpšana

Uzņēmums apņemas veikt būvdarbus pēc iepriekš saskaņotas tehnoloģijas. Pēc līguma noslēgšanas saņem avansu, bet darbu veic nekvalitatīvi, patvaļīgi aizvietojot apstiprinātās atrunātās metodes pret citām. Atrod azbestu tur kur viņš nekad nav bijis, par to saka dažādu speciālistu slēdzieni. Uz atvestas grunts kravas ticamāk uzliek virsū šifera gabaliņu un visu kravu tādējādi mēģina padarīt par nenormāli bīstamu. Dokumentu oriģinālus neviens nav redzējis, domājam ka arī visi dokumenti un atļaujas ir labs viltojums.
Rezultātā veiktie darbi ir nepieņemami. Tā vietā veic dažādas darbības nolūkā izspiest naudu, tai skaitā nepamatotas sūdzības visās iespējamās instancēs un vietnēs. Ākstās, izsaka draudus brigadierim un darba vadītājam.
Uzmanieties!
Diemžēl neesam vienīgie ekodem upuri! Pie mums ir griezušies arī citi šī uzņēmuma krāpnieciskās darbības upuri ar reāliem faktiem par viņa krāpniecisko darbību šī gada ziemā.

Sūdzība veiksmīgi atrisināta 10.09.2020

Lūdzu dzēst šo sludinājumu.
Par šo jautājumu jau ierosināta gan krimināllieta gan civillieta.

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes