www.sudzibas.lv EkoDem Nekvalitatīvs darbs, draudi, naudas izkrāpšana

EkoDem - Nekvalitatīvs darbs, draudi, naudas izkrāpšana

Uzņēmums apņemas veikt būvdarbus pēc iepriekš saskaņotas tehnoloģijas. Pēc līguma noslēgšanas saņem avansu, bet darbu veic nekvalitatīvi, patvaļīgi aizvietojot apstiprinātās atrunātās metodes pret citām. Atrod azbestu tur kur viņš nekad nav bijis, par to saka dažādu speciālistu slēdzieni. Uz atvestas grunts kravas ticamāk uzliek virsū šifera gabaliņu un visu kravu tādējādi mēģina padarīt par nenormāli bīstamu. Dokumentu oriģinālus neviens nav redzējis, domājam ka arī visi dokumenti un atļaujas ir labs viltojums.
Rezultātā veiktie darbi ir nepieņemami. Tā vietā veic dažādas darbības nolūkā izspiest naudu, tai skaitā nepamatotas sūdzības visās iespējamās instancēs un vietnēs. Ākstās, izsaka draudus brigadierim un darba vadītājam.
Uzmanieties!
Diemžēl neesam vienīgie ekodem upuri! Pie mums ir griezušies arī citi šī uzņēmuma krāpnieciskās darbības upuri ar reāliem faktiem par viņa krāpniecisko darbību šī gada ziemā.

Uz