www.sudzibas.lv Eko Gāze Sia Naudas krāpšana, gāzes nepildīšana

Eko Gāze Sia - Naudas krāpšana, gāzes nepildīšana

Labdien ir šāda situācija , ka eko gāzes stacija lai uzpildītu gāzi sakuma ir jāsamaksā ar karti priekšapmaksa , un tikai tad 5 minušu laika ir jāveic uzpilde un lai saņemtu čeku jāievieto karte bankas.

Bet ja gadijuma nospiežot uzpildi gāzes uzpilde nesākas un gāzes sūknis nestrādā ievietojot karti atpakaļ uzpildes termināla jūs sanesat čeku ka veikta uzpilde uz summu 0, EUR bet konta nauda noņemta netiek rezervēta vai atgriezta , eko gāze noņem summu par kuru izvēlējāties maksāt, nesniedzot pakalpojumu un uzpildi , kaut ir čeks kura ir 0 , zvanot uz info numuru uzņēmums atbild tikai tā gadās un neko darīt nevar , neiesaku nevienam pildīties šajā uzņēmuma izkrāps visu jūsu naudu, sūdzēšos bez -tabu un patērētāju centram par negodīgu krāpšanu

D