www.sudzibas.lv EKK PROJECT neatdod un neliekas nezinis par parada esošo naudu !

EKK PROJECT - neatdod un neliekas nezinis par parada esošo naudu !

Piedāvā darbu gan ārzemes gan Latvija no sākuma pirmajās nedēļās ar naudas maksāšanu viss ok pēc tam seko iekavējumi, atmet kaut ko tā lai aizbāstu muti, tad sasola ka rīt vai parīt bus pārējais atalgojums tad tās pāris dienas ievelkas līdz nedēļai un tad jau ir liela summa un tad atkal atmet kaut ko līdz uzmetiens tāds ka esi gatavs viņu... agrāk vai vēlāk kaut kas jau būs sveikā jau tādi parazīti netiks cauri
viņi nodarbojas ar koka konstrukciju, mājas ražošanu un montēšanu Latvija un Zviedrija ir pat Zviedru tautas cilvēkus apkrāpuši, izkrāpuši priekšapmaksas, nepabeidz līdz galam objektus utt ir zināmi šie cilvēki tas nav izdomājums!

ESIET UZMANĪGI !!!

X