www.sudzibas.lv Ekju Iedomīguma kalngals

Ekju - Iedomīguma kalngals

Kopš gadiem pārsadārdzināta prece, bet kvalitāte tomēr nav tik pārperfekta, kā tiek prasīts samaksāt. Darbinieki tik uzpūtīgi un iedomīgi pasniedz naudas jautājumus, ka vnk ir skaidrs, viņiem ir nospļauties uz klientiem. Vairāk iziet uz ārzemiekiem un vietējo latvieti noliek gar zemi tā, ka vairāk negribās ne ko pirkt, ne domāt. Pretīga attieksme, saņēmām nicinājumu sejā un sajutāmies kā nabagi, kaut gribējam guļbaļķu māju pirkt pie viņiem. Visu to pašu arī nopirkām, tikai ar lielāku platību, individuālāk pieskaņotu un par gandrīz uz pusi lētāku cenu. Šī firma ir uzpūtības kalngals, bet uzpūtīgs ir cilvēks tikai tad, ja viņam nav pietiekošas izglītības un ir mazvērtības kompleksi. Mēs te redz uz Vāciju pagājušajā nedēļā pārdevām pa tik un tik, ko tad jūs domājiet, tādu kvalitāti par velti dabūt? Jau attieksmes pēc vien neiesakām nevienam pie viņiem griezties.

O