www.sudzibas.lv Eiropas Finansu Brokeri nemaksā par padarīto darbu

Eiropas Finansu Brokeri - nemaksā par padarīto darbu

Privātā kārtā tika pārinstalēti divi portatīvie datori un naudu par padarīto darbu solīja pārskaitīt uz kontu divu dienu laikā.Nu jau pagājuši ir pagājuši trīs mēneši, bet naudu 50Ls apmērā, joprojām savā kontā neredzu.Tāpēc cienījamie cilvēki, lūdzu turaties pa gabalu no šīs kompānijas.Jo cik ir dzirdēts no uzticamiem avotiem, viņi netikai nesamaksā par viņiem veiktajiem pakalpojumiem, bet arī saviem darbiniekiem nemaksā algu.

E

D ded 14.05.2010

naakamreiz nekraap valsti un nosledz liigumu

J Jūlis 16.05.2010

Ded, tu no marsa nokriti vai plānprātiņš esi? Kā lai neizvairās no nodokļu maksāšanas šim mafiozu pārvaldītajam veidojumam, ja valsts ik uz katra soļa krāpj mūs?

N Nodokliirprieksparux 17.05.2010

Nu, valsts ir pasi nozelojamie bauri-mazohisti latvijas bauri parastie.
Valsts nav kads mistisks briesmonis.
A par halturam japrasa uzreiz uz rokas.
Ka tev uz banku parskaita naudu, tad rekinies, ka ienakumi jau zinami !
Vo, taa!
Un, ja vajadzes, vidi dabs par pedejiem 5 gadiem konta izdrukas!
Bankas tur 5 gadus visus parskaitijumu papirus.
Pat par 1 latu.
Tas, ka bauri nevar tik atri dabut savu kontu history, nenozime, ka vid butu problemas dabut par 5 gadiem visus parskaitijumus zinamus!
ASV vispar, ir, kad revenue piesienas un par 6 gadi savac datus.
Par 50dolariem uzliek 2000sodu.
A nodokli maksa paruxam.
Pensija bus ka bomzim, maksa cik gribi nodoklus.
Valdiba stasta, ka pensijas ir par lielu.
Ap 60%pensionariem pensijas ir zem 180lati.
www.vsaa.lv
Ludzu, izlasiet slimibas lapu, invaliditates, pensiju aprekina likumus!
Neslinkojiet.
Lasiet valsts portalu www.vsaa.lv un rekiniet ar kalkulatoru visu lidzi.
Domajiet un rekiniet.
Es rekinaju, un sapratu, nodokli tiek maksati veltigi!
Labak butu atcelusi nodoklus un tada veida lavusi pasiem sakraat naudu.
Nee, visu atnem, iesplauj sejaa, pasaka, vajadzeja krat.
Kur sakrasi, ka nodokli augstakie ES, jo minimums nepaliekamais zems, jebkura ES valsti algas uz roka ir lielakas!
Nozelojamie izsuceji padara mus nabagus.
Visu naudu uz bankaam.
Propaganda, meli un velesanu gaidisana.

E Eduards 17.06.2010

Apstiprinu, dotā kompānija neveic savas finansiālās saistības. Mums arī parādā!

M Madara 28.06.2010

Laikam zinu šo kantori, vai tik nebija tā pati īpašniece kas Magic Travel...

S signe 23.09.2010

man ari si kompanija ir parada 200 ls... bet nav jegas pieprasit... jo no 1 julija vini ir maksat nespejigi un no tiesas ari advokats pieskirts... un luk ari musu mila valsts... lai no viniem pieprasitu naudu sos 200 ls... man jaiztere gandriz tik pat un diez vai sanemsu... jo ka neka SIA...

E Edgars 17.10.2010

Ar vinjiem nosledz ligumu un vinji pazud kantoris ciet neviena nav neviens neatbild :( parada vairaak nav bet lielajam apdrosinashanas kompanijam noteikti normalu $$ parada :)