Eiropa restorāns - Svinības

Rīkojām kāzas Toss boulinga halles restorānā "Eiropa." Par telpām runājot - viss ok, teplas plašas, atrašanās vieta ideāla, ir stāvvieta, viesi var spēlēt boulingu brīvajā laikā, bet... mums visu sabojāja apkalpošana un ēdieni (galda servēšana, karstais ēdiens). Bijām pie viņiem vairrākārtīgi uz pārrunām, tika izrunāts viss, ko gribam, izrunājām, kā tiks pasniegsts karstais ēdiens. Viss izskatījās lieliski, jo visi bija tik pretimnākoši, uzklausīja katru mūsu vēlmi. Taču, kad pienāca kāzu diena, izrādījās, ka galvenā pavāre bija kkur aizbraukusi, menedžeres nebija, rezultātā - galds bija noservēts BRIESMĪGI, karstais ēdiens vispār zem katras kritikas - tur ietilpa līdz galam neizvārīts rīss, briesmīgs pēc paskata un galīgi neēdams un šķīvī iemests gaļas gabals! viss! nekas vairāk, karstā ēdiena porcija pat nebija izpušķota. izskatījās nožēlojami, pasniedza kā cūkām! un oficiante! viņa galīgi neprata neko ne pasniegt, ne laipni izturēties, ne arī saģērbusies bija atbistoši. likās, ka atnāca nevis strādāt, bet tā, ieskrēja garām ejot. viņai pat nebija atbilstoša ofociantes tērpa un izskatījās viņa biresmīgi!!!! kur viņi tādus cilvēkus ņem! nelaipna, atbaidoša, un strādāt negriboša, tādu ofocianti redzu pirmo reizi, pat lētajās ēstuvēs viņas ir pretimnākošākas. lieki teikt, ka tas sabojāja mums visu svētku noskaņu, jo tas nebija tas, ko bijam gaidījuši! kad izteicām savas pretenzijas adībai, mums teica, ka 3 mēnešu laikā viņiem nomainījās 4 pavāri (tas bija tāds attaisnojums), un kas gatavoja mūsu kāzu dienā viņi nezināja teikt.

K

J jaunnais 21.10.2014

Skumji, bet ko darīt, toties šī diena Jums nekad neaizmirsīsies :) Lai veicas ;)