www.sudzibas.lv Eiroeksperts Rīga Nekustamā īpašuma vērtēšana

Eiroeksperts Rīga - Nekustamā īpašuma vērtēšana

ЗАНИЖАЮТ СТОИМОСТЬ КВАРТИРЫ!!!
По словам самого "эксперта" Эдгара, только из расчёта стоимости квадратного метра данного жилья в данном районе на её площадь квартира стоит 34800 евро. В оценке он указывает наличие новой сантехники, стеклопакетов на всех окнах, лоджии и новых радиаторов, встроенной кухни и двух действующих туалетов. В итоге оценивает квартиру в 34860 евро. Таким образом, всё вышеперечисленное оценивается всего в 60(!!!) евро...
Мотивировал это тем, что давно не было ремонта, хотя косметика имеется, нет ободранных стен и обвалившихся потолков. Получается, остальное не имеет значения!
Мой вам совет, во избежание таких вот неприятностей, ищите другую фирму.

N Nikijs Valmispilts 08.01.2021

Eiroeksperts Rīga - Nekustamā īpašuma vērtēšana
Ar šo kompāniju neiesaku sadarboties, sākās viss ar to, ka vērtējums bija gatavs uz citu klientu, lai pārtaisītu uz citu klienta vārdu sākumā prasīja 20 euro, pēctam izdomāja ka tomēr būs 80 euro.
Eiroeksperts- solijās pēc 80euro apmaksas 1 dienas laikā atsūtīs vērtējumu.
Apmaksāju rēķinu, pēc rēķinu apmaksas jautāju vai sanāks atsūtīt, atbildēja ka jā, bet pēc līguma paredzētā termiņa 7dienas.
Jautāju vai jaunu vērtējumu uzstaisīt kur tev ir jābrauc uz objektu un viss jādara pa jaunu maksā 120 euro un 7 dienas, bet nomainīt vārdu un uzvārdu maksā 80 euro un tās pašas 7 dienas.
Uzskatu ka tā ir klienta maldināšana un krāpšana.
Būtu zinājis kā tāda situācija būs pēc apmaksas, būtu principiāli samaksājis citai kompānijai tos 120 euro un gaidījis tās 7dienas, nevis barojis šādu kantori.
Līguma punkti ir arī slideni, kompānija var vienpusēji attcelt līgumu un naudu neatgriest.

J Janis Nutovcs 05.11.2021

Eiroeksperts Rīga - Nekustamā īpašuma vērtēšana . Uzņēmuma pakalpojumus var izmantot tikai lai muļķotu cilvēkus, ka viņu īpašums nemaksā neko. Paši raksta , ka renovēti dzīvokļi maksā no 1400-2500 eu/m2, bet, kad jāvērtē, tad gala rezultātā par ekskluzīvu īpašumu ar pirms 2 mēnešiem veiktu kapitālo remontu sanāk ~ 400 eiro/m2..

G Gulbenietis 05.11.2021

Viss jau ir skaisti, bet katram rajonam un pilsētai ir sava cena m2. Ja vērtētājs uzliks lielāku cenu pa draugam, tad atrausies pamatīgi no šefa un tāpat beigās ceņņiku izlabos. Visi gudrie spriedelētāji reģipša pieskrūvēšanu un logus, kas turās enģēs un vērās vaļā un ciet uzskata pa lakšerī :D

J Janis Nutovcs 05.11.2021

Nezinātājam viegli komentēt... es runāju par Onix flīzēm un ozola parketiem nevis reģipsi un eņģēm..,. vk žēl vērtējumā izniekoto naudu un nekompetento viedokli kas neparāda reālo vērtību... tas tā - mans komentārs domāts citiem, potenciāliem klientiem zināšanai...

G Gulbenietis 06.11.2021

Esmu vērtējis īpašumus savulaik treknajos gados, lai uzsistu tiem cenu pārdodot.. puika

J Janis Nutovcs 06.11.2021

Izskatās, ka esat ieinteresētā persona... lūzeris

G Gulbenietis 06.11.2021

Paldies par labajiem vārdiem, māt :D