Eiro Biro veikals Jeekabpilii - Neslavas Celssana

Veikals Eiro Biri izraksta pavadziimes un uzliek terminus, bet peec tam pasi suudzas?Jauki :) Tikai tas jau oz pec tiesas praavas...NEIZBEEGAMI...
Tas,ka neesi birojaa 25 stundas diennaktii-ne par ko neliecina-vai esiet paintereseejusies KAAPEEC? Tad uzzvaniet uz 28382658 un es jums atbildesu, jo patreiz neesmu pat LAtvijaa, kur nu veel ofisaa.
Juss drosi variet panebt atpakalj savu preci...bet tiesas praava bus neizbeegama...

Komentāri (3)

E Eirobiro 06.11.2012

Ja jau tu raksti, ka mes ceļam neslavu, tad kapēc ņem preci par kuru nemaz nevari samksāt, un tagad soli mums viņu atdot atpakaļ. Visi esam cilvēki un dzīvē var dažādi gadīties. Bet nevajag slēpties un neatbildēt uz telefona numuriem, vesaliem 5-iem, kuri mums bija pieejami. Tad nebūs jadraud ar kaut kadiem tiesas darbiem, par ko tad samaksāsiet tiesai, arī meģīnāsiet aptest tāpat kā mūs un parejos veikalus mūsu apkārtnē( Atvars, Ilma). Kā Jūs iedomajaties, ka mēs jums izrakstīsim pavadzīmi bez apmaksas termiņa ? Jūs domājat ko jūs tur rakstat savai attaisnošanai? Kapēc tad kad devāties prom nepabrīdinājat mūs, Jums taču ir saistības pret mums. Ja būtu atnākusi un izstāstijusi savu bēdu, tad varbūt arī nebūtu šis mūsu asās reakcijas. Nevajag domāt, ka Latvija ir liela. Neviens jums neleik domāt, ka jums ir jābūt offisā 25 stundas, .UN vēl, kāpec tad par Jums nezinaja ne jūsu parstāvetas Baldoņas dūņas, ne firma Eliēr, ne arī Jūsu uzrakstītais uzņemuma reģistrācijas numrs ir pieejams VID datu bāzē. Kā to vel varētu saukt? Vienā veikalā jūs teicat ka uzņemums bus 15 oktobrī citā ka 1 novembrī. Kam tad ticēt?

N nasingspeshal 07.11.2012

īsti nesaprotu par ko iet runā šeit, bet tā kā šis parādās lapas sākumlapā, nolēmu izlasīt. Izlasot visu, atcerējos vienu kazu, kas man savulaik teicās sūdzēs tiesā uzņēmumu, kas esot viņai piegādājis lietas un ka beigās nezin, kas tās par lietām un vai tās nav kāds cits viņas vietā pasūtījis. Tad nu kaza tāpēc, ka ja būtu ar smadzenēm, padomātu, ka visu var uzzināt, ka pirms, ko apmaksā, Tev prasa parakstu, Tu iepazīsties ar dokumentiem. Šajā gadījumā, izlasot šīs kundzītes sūdzību, neskaitāmās gramatikas kļūdas un bērnišķīgo rakstības stilu, kā arī e-pasta nosaukumu "mīlināmā" formā acu priekšā parādījās vīzija - blondīne ar sunīti padusē, dārgu rokas somiņu, kas pa lēto štampēta Ķīnā, bet pārdota Louis Vuitton "pārstāvju" veikalā u.t.t. Īsāk sakot, zīmogs uz pieres :D Šādi cilvēki arī nesajēdz neko saistībās, paraksta piemēram, ar tele2 līgumu un tad nesaprot, kāpēc lūk viņiem jāmaksā tik un tik latu un sūdzas pa pasauli, kaut pašiem smadzenes pietrūka izlasīt un saprast, ko paraksta.

E Eirobiro 07.11.2012

nasingspesal

Tev ir simt punktu taisnība, jo šis cilveks vel joprojam nesaprot ko ir izdarijis un turpina rakstīt muļķības un dzīvot savā iedomu pasaulē. Uz viņas rakstīto telefona numuru viņa neatbild jau sen, tā ka tā ir tīrāka blefošana. Atbild Tele2 operators šīs numurs jau ir bloķēts. Par ko tas liecina - skaidrs tikai un vienīgi KRĀPNIECE!!! Uzmanaties, jo nauda ko viņa ir ieguvusi par pārdotajām precēm drīz beigsies, un drīz viņa atkal izies medībās...

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes