www.sudzibas.lv Eiro Biro Veikala darba laiks

Eiro Biro - Veikala darba laiks

Šodien pirms došanās uz veikalu piezvanīju, lai noprecizētu laiku līdz cikiem veikals strādā... Tā kā neesmu no Jēkabpils, braucu speciāli, jo vajadzēja steidzami kārtridžu printerim. Kundze kura atbildēja, apgalvoja,ka veikals strādā līdz 18:00. Arī internetā ir rakstīts darba laiks līdz 18:00 darba dienās! Braucu no Madonas, tieši 17:50 piebraucu pie veikala... un baaac, veikals slēgts! Nu nesmuki gan! Ja jau reiz norāda darba laiku līdz 18:00,tad kāpēc gan 17:50 veikals jau ir ciet? Saprastu vēl,ja es nebūtu iepriekš zvanījusi,lai pārliecinātos,vai paspēšu aizbraukt... skaidri un gaiši man atbildēja telefonā,ka līdz 18:00 veikals strādās! Velta laika nosišana, iztērēti līdzekļi degvielā, un vilšanās :(

U