www.sudzibas.lv Eiro Aptieka Daugavpils, Valkas Iela Nepieņemams serviss, birokrātija

Eiro Aptieka Daugavpils, Valkas Iela - Nepieņemams serviss, birokrātija

Kad beigsies" bardaks" zāļu iegādei pēc e-receptēm.25, okt aizbraucu uz tuvāko aptieku pēc man parakstītajām zālēm sirdij (jālieto katru dienu) un zālēm pret kāju locītavu sāpēm dzīvoju apm.15 km. No daugavpils. Eiro aptiekā valkas ielā man rupji atteica zāles izsniegt, jo es uzrādīju autovad. Apliecību, kur ir gan vajadzīgie pers. Dati, gan pers. Foto. Arī iepriekš iepirkos šai aptiekā, tiesa pie citiem provizoriem, un nekad tādu brīnumu nebija. Ar sāpēm kājās, biju spiesta iet uz tālākām citu firmu aptiekām, kur laipni un ar sapratni tiku apkalpota. Domāju, ka eiro aptiekas vadībai būtu nopitni jāpadomā par klientu apkalpošanu šai aptiekā valkas ielā, daugavpilī un 1) jau par to, ka pircējam būtu jāzin, kas viņu apkalpo.

A arnitaa 26.10.2018

Annas k-dzei būtu pēdējais laiks iemācīties, ka personu apliecinošs dokuments ir pase vai ID karte un pašai nokaunēties nevis aptieku darbiniekus ķengāt.

F foer 26.10.2018

Pietam aptiekaru ,kas izsnedz zales bez personas apliecinosa dokumenta(Pases v ai ID) var sodit.Vispar kops kura laika cilveki ir iedomajusies ka vaditaja palieciba ir personas aplecinoss dokuments? vaditaja aplieciba ir dokuments kas atlauj personai vadit kadu no transporta lidzekliem,nevis apliecina personibu

L laurupuucis 01.11.2018

un turpmāk policisti lai līdz ar tiesībām pieprasa arī pasi, kā tad viņi zinās vai tas tiesām esi tu, vai kaimiņš ! idiotiskie likumu pieņēmēji !