www.sudzibas.lv Egra Steel Krāpšana nodokļu nemaksāšana verdzība

Egra Steel - Krāpšana nodokļu nemaksāšana verdzība

Labdien, nostrādāju šajā mēnesī nedaudz vairāk kā pus mēnesi, sāksim ar problēmas aprakstu, kā jau kārtīgs pilsonis sūtu savu cv uz Nva atrasto vakanci Sia Egra Steel par metāl apstrādātāju, protams pēc kāda laika zvana Aleksandrs darba vadītājs, un Saka vai cik slikti, iepriekšējais darbinieks nodzēries ka vajagot steidzami vietā ka ļoti patīkot darba pieredz Etc Etc lai nākot strādāt, es tā nodomāju, nu labi, Nva jau nebūs portāls kā ss com kur var uzrauties uz negodprātīgiem darba devējiem bet šeku reku esmu ticis par darbinieku Sia Egra Steel par metāla materiālu garinātāju (tā es vismaz domāju) aizejot uz darbu pirmās 3 dienas strādājot atskārtu ka neesmu ievietots Vid Eds sistēmā no viņu puses (Vid Eds sistēmai bija tehniskas ķibeles) nu labi, tā arī tāda situācija es saprotu, turpinu godīgi braukt uz darbu jo domāju daudz maz pozitīvi, pēc pus mēness nostrādāšanas ieejot Vid Eds sistēmā konstatēju ka esmu reģistrēts uz likvidācijas procesā esošo Rīgā reģistrēto firmu Sia Vindecor kas vispār nekādā veidā nav saistīta ar firmu kurā strādāju dotajā brīdī es... Labi nodomāju, ka jāzvana jānoskaidro kāpēc esmu reģistrēts šādā uzņēmumā nevis Sia Egra Steel uz kuru man no priekšniecības puses tiek nomesta klausule, pēc mirkļa zvana atpakaļ aleksandrs darba vadītājs un Saka ka man ka atstrādā 4 sutkas (diennaktīs) tad dabūšot savu aprēķinu, uz kuru protams maigi sakot pasūtīju viņu d****, un izlēmu paskaidrot jums kā tas viss notiek šeit 2020 gadā Latvijā lielā uzņēmumā kas krāpjas ar nodokļiem liek strādāt citreiz 24 stundas (bez Latvijā noteiktajām piemaksām par nakts darbu un vispār 24 stundas no vietas ir aizliegts strādāt pēc kriminālā likuma) par 3 darba dienām man samaksāja melnajā uz rokām, palika parādā par pus mēnesi naudu, kuru es protams nu vairs neceru sagaidīt, bet policija un Vid Ganjau par šo būtu kas sakāms? Valsts vides dienests kas jums par šo sakāms netīrās darbības tur vēljoprojām notiek elpot iekšā kad visi strādā nav iespējams, darba drošība 0 darbinieki smēķē pie pilniem metināmā gāzes baloniem citreiz darbiniekiem atslēdz apkuri un visu dienu dabūni salt kas arī nav normāli...
Tajā uzņēmumā ir sekundes no traģiskas nelaimes... Štropes ir nolietotas vairāk kā par 85 procentu materiāls ir smags, cilvēki darba vietā dzer, citreiz redzēju, kā kāds sev pāli gandrīz uzgāž virsū milzīgu 7 tonas lielu detaļu
tākā raksts ir tapis, jums cilvēks kas vēlas iet strādāt uz uzņēmuma kurā vēlāk tu pats vel maksāsi no savas kabatas vel valstij atpakaļ! Nu tad es domāju cilvēki mīļie, ka tas galīgi nav vērts esiet modri un nesadarbojieties ar firmu Sia Egra Steel kas nemaksa nodokļus un paverdzina cilvēkus... Lai nedomātu kas šis raksts ir bulshits utt un tā vēljoprojām pievienoju rasējumu fotografēto atrodoties darba, kā arī man ir pierādījums diktafonā audio ieraksts par to ka man atstrādājot 4 diennaktis būs aprēķins tikai ja ne tad nebūs vispār naudas plus ir vel video kā strādāju pie iekārtām, jo kad jutu kad kautkas nav tīrs lēnām sāku vākt pierādījumus par šo necilo uzņēmumu publisks fui!

19.11.2020