Egons Reingolds - attieksme

Milie cilveki, nekad neirejiet istabupa adresi Avotkalnu 16. Mes ar puisi irejam, tur ir sausniga attiesme no saimnieka puses, netiri koridori. Un vispar sausmiga dzive! Uzmanieties!!!
Ar cienu- Irina

I

W wildrose 27.04.2009

Ak, Dievs, kā var divas rindiņas uzrakstīt tik bezsakarīgi un ar tik daudz kļūdām!???!!!

P pufa 27.04.2009

apstākļi tik drausmīgi, ka pat tekstu nevar uzrakstīt normāli...

R rojs2 27.04.2009

istabupa
sausniga...
piedodiet, sen nebiju ta smejies...

š šeherezade 27.04.2009

Irina, Tu jokaina tiešām esi-nedomāju, ka kāds normāls cilvēks gribēs tur īrēt, ja reiz tik šausmiga attieksme...ko tad tas Egons Reingolds Tev izdarija vai varbūt tieši pretēji-neizdarija, ka kar pie lielā zvana???
Un jā, piedomā spēcigi pie pareizrakstibas, ja ne--visu laiku tādos ūķos nāksies mitināties...:D:D:D

R Rukis 28.04.2009

Arprats, cik nesakarigs teksts, ja Jums pie ta cilveka kaut kas nepatika, sakiet vinam pasam aciis.Nav ko kludainus tekstus aizmuguriski bazt interneta ieksa, v.n.k besii ara .

I Irina 28.04.2009

Vins man neko neizdarija, vienkarsi bridinu, lai parejie zina, ka vel sis cilveks liek pie sevis stradat darza, uzkopt maju

E [email protected] 13.05.2009

Irina -analfabete