www.sudzibas.lv Egons Liepa - krāpšana/iebiedēšana Čalis nemāk pats augstskolas darbus uzrakstīt

Egons Liepa - krāpšana/iebiedēšana - Čalis nemāk pats augstskolas darbus uzrakstīt

Egons Liepa - Revolut konts LT833250074316263104
Pasūtīja bakalaura darbu pie manis. Uzrakstīju, nosūtīju scrīnus, viss patika, samaksāja, nosūtīju darbu, viņam viss patīk.
Pēc nedēļas raksta, ka viņam nepatīk darbs, vajag uztaisīt darbu "kompaktāku". Ok, pārveidoju, nosūtu. Pārlasa, viss ok.
Atkal pēc nedēļas, ka vajag tomēr plašāku darbu, jāpievieno tādas un tādas nodaļas, ok, pārveidoju, saku, lai ja kas, lai docētājas komentārus atsūta, viņš saka, ka tur tikai tie sīkumi jāpārveido bija.
Paiet vēl nedēļa. Nu bet, protams,! Viņu darbs neapmierina, vēlas visu naudu atpakaļ, citādi viņa draugi varasiestādēs tiks pie manis un nobloķēs visus kontus man. Nu tas standarts šajā sfērā.
Rezultātā - viņš ir saņēmis 3 dažādas bakalaura versijas un patiešām manu bankas kontu iesaldēja.
Ja kāds redz viņu uz ielas - iespļaujiet viņam sejā.

J

beetlejuice 01.02.2024

Es jau grieztos pa taisno augstskolā, kur šitas treknais purns svešu darbu uzdeva par savējo.