www.sudzibas.lv Egīls Eglītis Manuālās terapijas ārsts

Egīls Eglītis - Manuālās terapijas ārsts

Vēlos padalīties ar pieredzi par vizīti pie manuālā terapeita Egīla Eglīša.ar muguras problēmām vēros pie minētā ārsta- ārsts apskatīja, kaulus paspaidīja, kaklu pakrakšķināja un teica, ka viss būs kārtībā, bet diemžēl nekas kārtībā nebija, kā muguras problēmas bija tā arī ir. Kaut ārsts apgalvoja, ka nu viss būs pilnīgi noteikti kārtībā.Tad vēlējos vēl nokārtot papīrus jo man manuālo terapiju sedz apdrošinātājs, bet uz to bija atbilde, ka viņš ar papīriem nestrādā un nekādi čeki vai kvītis netiks izsniegtas. Kā rezultātā samaksāju 50 EUR no savas kabatas par neko.Tā kā padomājiet 2x pirms apmeklējiet šo ārstu.

D Diana 14.10.2018

Man atkal ir ļoti pozitīva pieredza ar dakteri,apmeklēju ik pēc 3 gadiem,pietiek ar vienu vizīti,lai atkal būtu formā.Droši vien katrs gadījums ir individuāls.

L Larijs Kukarans 19.02.2019

Kaut kas nesaprotams,ja tev nepalīdzēja,tad tās tavas problēmas!Esmu bijis pie Egila,ārsts un cilvēks ar lielo burtu!Man bija baigās prblēmas ar rokām,tirpa tā,ka nevarēju saprast,kas vairāk,tirpst,vai sāp!Vairs neatceros,vienu,vai 2 reizes biju pie Egila.Nu,jau gadi 10 esmu aizmirsis,kas ir roku tirpšana,ar rokām mocījos kādus 3 mēnešus.Egilu man ieteica mans zobārsts,kam Egils palīdzēja.Tā kā cilvēku nomelnot nav liela māksla.Tie kas zin Egilu,tava sūdzība neko nemainīs!Sievai arī bija ilgu laiku problēmas ar muguru,1 vizīte pie Egila,un viss kārtībā.
Larijs,Īrija-Ventspils.

G Gabriels 06.11.2019

Diemžēl mana pieredze būs tāda pati kā autores. Šeit neviens neaupšauba ārsta profesionalitāti, bet gan norēķina kārtību. Ārsts par vizīti prasa 50 eiro, bet vizītes garums ir aptuveni 15 minūtes. Bija cilvēki pirms manis, pēc manis. Reāli stundas laikā viņš nopelna ap 200 eiro. Es, piemēram, strādāju garas stundas un mana alga ir minimālā, lai gan man ir divas augstākās izglītības. 50 eiro tā ir 1 ceturtā daļa no maniem ienākumiem, vēl jāmaksā dzīvokļu īre utt. Ļoti skumīgi, ka es valstij atdodu lielu daļas savu naudu nodokļos, kamēr citi tik vienkārši var nemaksāt nodokļus, neizsniegt čeku, lai vismaz tas, kurš maksā nodokļus un cenšas šo valsti uzturēt, varētu čeku iesniegt deklarācijā vai autores gadījumā veselības apdrošinātājiem. Tādā gadījumā vizītes cena varētu būt zemāka un godīgāka. Ar ārstu konfliktēt arī nav nekāda jēga, jo tomēr dzīvē var būt situācija, ka tur jāatgriežas. Vienu vārdu sakot, kok ar diviem galiem. Un abos gadījumos cietējs ir pacients :( Manuprāt, tā ir vislielākā necieņa pret citiem šīs valsts strādājošajiem cilvēkiem, kas tur galveno kārt iet pārslodzes un lielās slodzes dēļ. Protams, tiem kuriem šo vizīti piedāvā apmaksāt darba vieta, vienkārši šādas iespējas nav, jo ārsts čekus neizsniedz...