Edvīns Norvelis - Nekompetence

Ierados uz konsultāciju saistībā pa vīriešu līniju pie "daktera". Pirmkārt, jāmin ārsta tonis un runas stils, kas lika justies neomulīgi tiklīdz iegāju kabinetā. Protams, reizēm ārsti ir uzvilkti un tādi nekādi pēc ilgām darba stundām, naktsmaiņām, tādēļ to vēl varētu saprast. Otrkārt, ārsts izturējās ļoti ignorējoši, ko viņam stāsta, tas ir, stāstot par savām kaitēm, atbilde bija ļoti vienkārša:, es neko neredzu, nejūtu" vai, tas ir saistīts ar ko citu, nevaru pateikt". Primārais iemesls pie ārsta iet ir, lai noskaidrotu cēloni sāpēm, diagnosticētu kaut ko utt. , taču ārsts izvēlējās labāk atbildēt kā iepriekš minēju un nemaz nemēģināja iedziļināties stāstītajā. Treškārt, minēju par sāpēm mazā iegurņa reģionā un par "vīrietību". Tā vietā, lai izmeklētu (usg tur ir pieejama) , vieglāk pateikt, ka nav nekā šajos reģionos un viss ir labi. Pirms apmeklējuma, biju usg izmeklējumā un man atklāja kalcināta ieslēgumus prostatā, taču radiologs nevarēja komentēt un tādēļ cerība, ka urologs spēs palīdzēt, kas izrādījās viltus cerība. Lai arī neesmu turīgs, taču samaksāt papildus 40 eiro, lai uzzinātu, ka viss ir labi vai atklātu cēloni savlaicīgi ir niecīga summa salīdzinājumā, kas varētu bŭt mēnešus vai gadus vēlāk. Īsāk sakot, vieta palika sāpam un nekas netika noskaidrots.
Vienīgā pozitīvā lieta - izrakstīja analīzes, taču tik pat labi to varēju par 2 eiro paprasīt ģimenes ārstam 45 eiro vietā.
Esmu bijis pie dažādiem ārstiem un zinu, ko nozīmē ārsts, kurš ir ieinteresēts palīdzēt. Taču šis diemžēl galīgi nebija šis gadījums.
Ko lai daudz Saka - paši analizējiet un domājiet, vai ir vērts iet pie šāda "doktora". Vienīgais padoms - ja ir acīmredzama kaite, tad variet droši iet, jo tad gan jau palīdzēs, bet citādākā gadījumā esiet piesardzīgi!

Papildināts Ridzinieks9 14.06.2023

.

R

Komentāri (1)

S Smot 25.08.2023

Šis “Doktors” pat nav cienīgs šī vārda

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes