Edmunds Sutens - Krāpšana.

Aicinu visus, it īpaši sievietes uzmanīties no krāpnieka Edmunda Sutena, dzimis Jelgavā, bet šobrīd dzīvo Rīgā, rūpniecības ielā. No ārpuses ļoti laipns, draudzīgs, komunikabls un ar vārdiem izpalīdzīgs cilvēks. Tomēr, kad tika iegūta uzticība un draudzīgas attiecības, prata ļoti labi apvārdot. Saskaros diemžēl ar šādu situāciju un noticēju viņa vārdiem - aizdevu edmundam diezgan lielu naudas summu - 2500 eiro. Edmunds solīja visu atgriezt divu mēnešu laikā, tomēr nauda vēljoprojām nav atgriezta. Viņš apgalvoja, ka nauda tiks ieguldīta un atpelnīta ar uzviju, tāpēc varēs atgriezt ar procentiem:)
cilvēks nestrādā un saprotams, ka šāds krāpniecības veids ir viņa iztikas līdzeklis, lai varētu pastāvēt. Uzmanieties un neuzķeraties uz viņa apvārdošanu un krāpniecību.
Pielikumā pievienoju attēlus, kurus šis cilvēks izmanto telegram un whats app sarakstēs.
Sevu personību edmunds personīgi nekur neafišē, saprotams kāpēc.

K

V vitols 10.05.2023

Apkopo visus iespējamos pierādījumus,sarakstes,lieciniekus un dod iekšā izskatīšanai tiesā!

J Jean113 19.11.2023

Šī summa dotajai personai ir niecīga. 6-7 gadu griezumā ir apkrāpti neskaitāmi cilvēki naudas summās no 1500-16000. Iesaku visiem apkopot pieradījumus un darīt tam galu.