Edmedia SIA - Krāpšana

Izvairāties no SIA edmedia atrodas Jāņa Enkmaņa Iela 2 - 8, Valmiera, Valmieras Nov
viņi jūsu nodarbinā krāpšanās skēmu pasaka tev jāstrādā kā pašnodarbinātais un tad viņi izdomā viss ir slikts nemaksā neko un visu tu paliec ar Vid problēma tev jātaisa atskaiti tev pašam ir viss jāsedz.

O

L Lapsēns 13.09.2022

gar zemi vienkārši :D Rihard, EDMEDIA nekad nav atradusies juridiskajā adresē.

Šīs aplamības autors - https://www.sudzibas.lv/rihards-ivanovs-krapjas-ar-webiem-c2104224

Pieteicās darbā kā augstas raudzes programētājs, bet izrādās netikai ar gramatikas problēmām, bet arī bez angļu valodas zināšanām. Krāpnieks? Nē, cilvēciņš kurš vnk cenšās izskatīties, izklaustīties un likt domāt ka pārzin nozari, ir gudrs un zinoš IT, laigan... šeit pat varam atrast vēl pāris viņa gudrības - teju katrā darbvietā viņš ir noslēdzis savu aiziešanu ar sūdzību. Rihard, Mēs neturam ļaunu prātu.