LV RU
www.sudzibas.lv Edivani.lv Cūcība un privātas sarakstes publicēšana

Ememel SIA /edivani.lv - Cūcība un privātas sarakstes publicēšana

Facebookā organizēja konkursu - dāvanā galdiņš. Rezultāti man likās aizdomīgi, pārbaudīju, tieši tā, uzvārētājai nav nošerots konkurss.
Uzrakstīju negatīvo atsauksmi un sākas: privāti man uzrakstījis firmas direktors, vārdā edgars un sācis "raudāt", kā viņiem ir ģimenes mazā firmā un es viņiem visu bojāju un izlozi viņi taisīja ne ar programmu ka visi, bet viņa sieva pati izvēlējās uzvarētāju. (sk. Skrinus)
es viņam uzrakstīju, kā varu viņus nodzēst, bet viņam lai es mainītu atsauksmes, vajadzēs kompensēt man laiku un tml.
Par ko viņš man sācis draudēt ar iesniegumu policijā un izlicis šo privāto sarakstu konkursa lappā.
Luk tā strādā edivani.lv.
Pat neatvainojās.

V

Komentāri (2)

K KM Trade 01.06.2020

Vēl viens haļavšķiks nav ticis pie bezmaksas preces.

A Artūrs Dante 01.06.2020

Īstenībā es piekrītu sūdzības autoram, jo samērā bieži FBkā ir redzami "konkursi", kur kaut kas janošēro, jānolaiko u.t.t., lai saņemtu kādu "bezmaksas" balvu. Šis laiks vai share firmai tomēr ceļ reitingu, kas iet kopsolī ar apgrozījuma radījumiem, attiecīgi šo balvu gluži par bezmaksas nosaukt nevar. Piekristu, ka sūdzība būtu neadekvāta, ja balva tiktu piešķirta pēc random principa nosacījumu izpildošo starpā, bet kā nopratu, tad balva tika piešķirta kādam "savējam".
Attiecīgi izdaru secinājumu, ka sūdzība ir pilnībā adekvāta un objektīva, un 3x jāpadomā vai ko pirkt/pasūtīt no šādas firmas.

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes