www.sudzibas.lv Edijs Ņirgājas par veciem cilvēkiem

Edijs - Ņirgājas par veciem cilvēkiem

Edijs ņirgājas par veciem cilvēkiem.
Lieta ir sekojoša, ka edigs ir vienā draugiem.lv iepazīšanās domu biedru grupā administrātors.
Tiklīdz tajā grupā sāk diskutēt kristieši, tā edijs uzreiz izmanto savas administrātora pilnvaras un uzreiz arī viņus bloķē.
Vakar edijs paņirgājās tajā domu biedru grupā par vienu cienījama vecuma luterāņu mācītāju, vienkārši to mācītāju grupā nobloķējot.
Kāpēc edijs neciena vecus cilvēkus?
Ja edijs ir administrātors grupā, tad ir tomēr jāciena arī tie diskusiju biedri, kuriem jau ir sirmas galvas?
Kāpēc ir šim jauneklim jāņirgājas par pensionāriem internetā?
Bieži viņš diskusijās ir izsmējis un citādi ņirgājies par veciem cilvēkiem.

K

M maija 07.12.2012

Tas Iedijs Pipars ? Viņš jūtas pie kompja kruts, kamēr nav norāvies no tiem, kurus viņš tajā domu biedru grupā ir bloķējis.

Te pats Edijs Pipars ;)
1.Šī domu biedru grupa ir domata lai iepazītos
2.Nēsmu nevienu izsmējis, paradi kaut vienu vietu kur es butu kādu sirmgalvi apsaukājis vai pazemejois.
Šis raksts ir kārtīgs apmelojums un izdomājums.
Man pārsteidz tādi cilvēki ka TU kam nav ko darīt un raksta tikai vienus melus pa citiem cilvēkiem..°Tie cilvēki kas mani pazīst zin kad nēsmu spējigs uz neko tādu, jo man ir ciņa pret veciem cilvēkiem...
Jauku vakaru un izzaudz prātā pirms raksti ko tādu...

I Inese Cakule 07.12.2012

Edij, ņirgājies gan.
Vakar vēlu vakarā vienā citā luterāņu forumā tas mācītājs sūdzājās, ka tu esot viņu bloķējis savā grupā bez iemesla.
Tas luterāņu mācītājs ir pensionēts . Sauc viņu Arnis V.
Gan zināsi, ko esi sastrādājis.
Saprotu, ka tu esi jauns un ka tev vējš galvā, bet apdomā gan savu rīcību un nemeklē tagad atteisnojumus.
Ja tev tas mācītājs A. Vilumsons kaut kā nepatīk, tad vismaz cieni viņa sirmo galvu un cieni viņa gadus.
Tici man, arī tu būsi vecs.

E edijs pipars 07.12.2012

Inese Cekle, neviens tur netiek bloķēts bez iemsla ;)
Vienalga tas ir sirms vai jauns cilvēks, visiem ir vieni likumi;)
Tev vnk nav pa ko citu runāt ka tikai apvainot citus, sāc dzivot savu dzīvi ne citu ;)

I Inese Cakule :) 07.12.2012

Tu to mācītāju A. Vilemsenu bloķēji tiešām bez iemesla, jo šis luterāņu mācītajs nav spameris.
Piedod, bet tu esi kretīns, ka tu ta vari ņirgaties par pensionāriem.
Vilemsens ir pensionārs un tu laikam ar baudu nospiedi bloķešanas pogu, lai šo veco vīru savā grupā blokētu.
Tu esi nekauņa un tas ir pieradijums, ka tu ņirgajies par sirmgalvjiem, jo Vilemsens ir vecs virs. Vilemsens ir cienīgi Latvijā maksājis nodokļus un godam n0pelnījis savu pensiju.
Tāpēc tu viņu savā grupā bloķēji.
Lai Dievs tevi par to soda.
Jo Vilemsens par to ir satraucies, šokēts par mūsdienu jaunatni.

E edijs pipars 07.12.2012

Inese Ceklu, pirms nosauc mani pa kretinu paskaties spoguli :)
Redz tu te kluksti un ieej šausmās un spekulē ar to kadd esmu tāds un šitāds, bet pati nezini lietas būtību, tad aizej izārste savu galvu.
Hmm, ko mācitajs dara šādos saitos? Kur meklē cilvēks cilvēku ?:D Intersanti :)
Bet fakts ka tāds Arvis vai kā viņu tur sauc tev ir dievs, tu aiz laimes apču... ;)
Lai jau paliek, tavi seklie komentāri mani neinteresē ;)
Otkārt, tur ir tris administrātori, ka tun zini kad es to pogu piespiedu?:D Sekla tu esi kundzīt, sekla.

I Inese Cakule :) 07.12.2012

Nez kāpēc šis mācītājs Vilemsens oficiālā luteraņu forumā paziņoja to, ka tieši tu esi viņi bloķējis . Tā tiešām ir necieņa pret mācītājiem un tā jau ir saskatāma vēršanāspret luterāņiem tavā grupā.
Piekrītu, ka šim macītajam p=atīk diskutēt ar savām dāmām V. Cīrulēm, bet ne jau tas butu iemesls šo veco vīru blokēt grupā? Vnk atzities, ka tu nicini vecus cilvēkus, tāpēc tu šo veco vīru bloķēji.
Tu to Vilemsenu bloķeji savā domu biedru grupā tāpēc, ka viņš ir tiešām cienījama rakstura mācītājs.

E edijs pipars 07.12.2012

Kundzīt ne pa vecumu iet runa, es cienu vecus cilvēkus ;) Bet tev lidz smadzenem tas neaizrāpo ;)
Kāda jēga tev no ši sviesta...
Ja godīgi man vienalga kāda vecuma grupa tur apgrozzas, lai uzvedas kārtīgi . un viss ;) chilll

I Inese Cakule :) 07.12.2012

Nesaprotu vienu, vai tev taucēja tas vecais vīrs Vilemsens? Jo Vakar sis Vilemsens bija šokēts, uzzunot to, ka EdijhsIpars arīit ka esot kristietis no Metodistu baznīcas.
Lai gan Vilemsens ir vecs, bet fiksiorientejas internetā un vakar LELB šo pacēla gais.a
Sāc cienīt sirmās galvas draugiem.lv un būs visskārtībā.
Jo tici man, tevi var arī reāli sameklēt un tu vari atbildēt par to, ka esi nepamatoti kādu bloķējis grupā.
Jo tu pie datora jūīties kruts, bet nezinu, kā tu justos, ja tevi boķētie domu biedru grupas biedri tevi reāli satiktu un izteiktu pretenzijas aci preti aci.
Jo mēs visi jutamies varoņi pie datora, varam por otru paņirgt?

E edijs pipars 07.12.2012

Hmm droši, man ir vienalga, es varu savu adresi nosaukt...
Tu drosi vari man nedraudēt un nemuļāties :D
Kristietis?-Nu es nedomāju kad es kādu butu nepamatoti bloķējis:D Taka savu vainu tajaa nesaskatu :)
Taka vāries sava sulā un nemāci mani kā dzivot un kā uzvesties ;)
Izzārstē savu prātiņu ;)

E edijs pipars 07.12.2012

Paskaties cik sūdzību interneta ir pa so c ilvēku :D

I Inese Cakule :) 07.12.2012

Nosauc gan savu adresi, jo tu esi psihiski slims un slimo ar vajašanas māniju.
Tā ir kļūda, ka tu esi tur ticis par adminu.
Par tevi arī ir sudzība.

E edijs pipars 07.12.2012

Inesīt, kura vieta man ir nervu defekti>? Kur es kādu vajāju?:D Tev ar galvu ir viss kārtībā?:D
Tā sasmējos pa tik sviestainu komentāru :D

P Pūdelis 07.12.2012

Inese Cekule, man liekas jums ir kādas problēmas ar galvu.

I Inese Cakule :) 07.12.2012

Ko tad banoji to veco vūru? :D Tevlabāk palika, ko? Tu tagadlaikam ķer kaifu, ka vari panirgt par to pensionāru, ka esi vinu banojis?

P Pūdelis 07.12.2012

Palasot Ineses komentārus, secinājums viens, nogribējusies mātīte.

I Inese Cakule :) 07.12.2012

Pūdelis=Edijs Pipars ir psihiski slims džeks, kurš ņirgajas par veciem cilvēkiem, kuri iestājas viņa domu biedru grupā :D

P Pūdelis 07.12.2012

Cekule secinājums viens-Tā daļa kas bija domāta tev smadzenēm, tēvs salaida palagos.

I Inese Cakule :) 07.12.2012

Edij, aizej pie psihiatra, nevis tēlo psido kristieti.
Lai gan kā grupas admins tu uzvedies kā lops

Pūdeli liels pluss tev :D