www.sudzibas.lv Edijs Jēkabsons nemaksā par padarīto un neizpilda solīto

Edijs Jēkabsons - nemaksā par padarīto un neizpilda solīto

Neiesaku sadarboties ar šo personu un neticēt viņa solījumiem.Daudziem cilvēkiem parādā naudu,kura sastāda lielu summu, par darbu Zviedrijā. Runāt māk skaisti, bet vēlāk -"uzmetiens".
Esiet uzmanīgi!

N niknaisK 06.04.2012

Jaa, es ar pie sii cilveka stradaaju Zviedrijaa un ar bija problemas ar naudu.Jau nestradaaju pie vinna un tikai tad ar lielu gaidiissanu naudu dabuuju, bet koleegi veel ssobaltdien nau dabuujussi.Edijs pats no Ogres ja nemaldos un nu ir mainiijis firmas nosaukumu vai kraapjas jau citaa firmaa.

X xpuika 28.12.2012

Edijs Jēkabsons un viņa līdzdalībnieks Krists Kokars abi dzīvo Sigulda nebūs viegla dzīve viņiem!

N Normunds Melnais 30.07.2013

Tadi sudbambaļi viņi tiešām ir, strādāju vienā firmā Olainē pie edija, tiešām vajadzēja nedēļām ilgi īdēt lai samaksā algu. Lai nemaksātu algu reizēm bija teksts: "jūs par lēnu džeki strādājat". Krists izbesija tik tālu ka bietē gandrīz dabūja.