www.sudzibas.lv Edgars Z. TATTOO /Tetovējumi

AtrisinātaEdgars Z. - TATTOO /Tetovējumi

Edgars tetovētājs...

Nesen uztaisīju tetovējumu uz pleca, un viss pūžņo, otrajā dienā jau strutas bija, kaut gan virsu bija plēve, pats tetovētājs stradaja bez cimdiem, un pats oda pēc alkahola...
Krāsas atskīrās no skices krāsām.. Tagad man jadodas parliet asinis, jo esot radies iekaisums.
Nevienai neiesaku iet...

Sūdzība veiksmīgi atrisināta Sudzibas.lv Admin 13.03.2017

Edgars Z. vairākas reizes mēģināja sazināties ar sūdzības autoru, lai atrisināt augstāk minēto situāciju. Visi mēģinājumi tika ignorēti, līdz ar to, sūdzība tiek atzīta par atrisinātu.

Nandia 07.07.2014

Cilvēk, mīļais!?!?! Tu traks esi vai?!?! Ko tu tagad sūdzies?!?! Tev jau 5 min laikā bija jābūt ārā no turienes, ja pašam ir sava galva uz pleciem un saprašana, ka tetovēšana ir nopietna lieta!!!
- meistars ož pēc alkohola...bet tu vēl sēdi un gaidi, lai šis iefollājies vīrs tevi tetovē?!?!
- krāsas ne tādas...ja ne par sevi, tad vismaz par tetovējumu padomā - vai būs normāli kā plānots... nē un tu tur vēl paliki sēdēt?!?!?
- nu johaidī ---- viņam rokas plikas!!! nekādu cimdu?!?! TU TOMĒR PALIKI UN ĻĀVI SEVI TETOVĒT!!?!?
Es nesaprotu jūs cilvekus, kas jau sākuma redz lielu pārkāpumu un biedu savai veselībai, bet tāpat truli sēžat un brīnumus gaidat!!

Cerams, ka pirms tetovēšanās vismaz asins analīzes biji nodot?! Un tagad pēc tā arī?!?! To zini katrs, ka tas ir jādara, bet kaut gan ja jau tevi viss augstāk minētais nekādi nenobiedēja, tad gan jau, ka par analīzem pirms un pēc tatoo nemaz nepadomāji :))

T tadumtss 08.07.2014

Nandia, gan jau bija kārtējais DIY lētais tatuščiks, tagad pilni pakši ar tādiem. Cilvēki paši skrien pie tādiem un pēc tam brīnās, ka labākajā gadījumā tikai pats zīmējums nav sanācis, sliktākajā gadījumā .. aii .. negribas pat domāt.
Un šajā gadījumā izklausās pēc pilnīga neprāta, bet ko padarīsi tiem kuri grib vienlaicīgi lēti, bet labi.