Edgars šūlc!!! - Tetovējumi!!!!

Neieteiktu taisīt pie šī puiša Tetovējumus. Krāsa izbalēs, un pastāv iespējamība arī uz iekaisumu. Ja nevēlies šķīrties no lielas naudas sumas kā es, lai izņēmtu tinti no inficētajām vietām, tad labāk nemēģini pie viņa taisīt tetovējumus. Jā viņš prasa ļoti saprātīgas cenas par krāsainiem un melni baltiem! BET!!! Tas var maksāt vēl vairāk ja sanāks kādas nepatikšanas ar kādu no ķermeņa daļām uz kuras būs tetovējums. Nedariet to, labāk piemaksājiet mazliet naudas un aizejiet pie licenzēta speciālista kurs apzinās ko dara!!! Savādāk var sanākt kā ar mani, un NE tikai mani, un vari šķirties no pamatīgas naudas sumiņas pie Kosmetaloģiskā ķirurga!!! Es šķīros no 180Ls!!! :( Turieties no viņa pa gabalu!!! Iesaku!!!!

A AK79 10.10.2013

Cik lielu tetoveejumu bijaat paluudzis uztetoveet?

xy-files 11.10.2013

Prieksh kam vispaar tetoveejumi vajadziigi? Vini izskatas neesteetiski, pat atbaidoshi!

K Keita Upmane 13.05.2019

Neestētuski un atbaidoši izskatās tava seja.

A Arturo 21.10.2013

Viņš neviena nav taisījis tattoo pa 180 LS. Šīs viss ir tāds bullhits..:)

H HelloFromMars 28.12.2013

Arturo, es pielauju, ka tas bija domats, ka vins arstam maksaja tos 180 ls:)
a xy-files, tu vispar debils esi, aprobezots daunis...

M Miegzzz 06.01.2014

Jā to pašu varu pateikt par Edgaru. Tetovējumus viņš tiešām taisa sliktā kvalitātē. No sākuma jau izskatās baigi labi, bet kad sadzīst vienkārši raudāt gribās - ko es esmu izdarījis ar savu ķermeni. Sola labu un kvalitatīvu darbu. Bet uztaisa pavirši un nesanitāri. Kas gan tie par apstākļiem, kur blakus stāv dzērieni un čipši? Kurš redzējis kādu tetovētāju kurš strādājot stum kunģī? :D Es neesmu.

M Meitene666 28.12.2015

Es gan būšu pret- man taisīja vairākus darbus, cenas adekvātas, viss tiek smuki dezinficēts (es pati kā meistars saprotu par ko runāju), sadzijis arī forši. Nav par ko sūdzēties. Autoram gan jāpiebilst, ka jāiemācās kopt tetovējumu, parcik sadzīs tik smuki kā kops. Nu malacis, malacis, nomelno cilvēkus savas neuzmanības dēļ pamatā :)