www.sudzibas.lv Edgars Špels Krāpšana, nekvalitatīvi būvdarbi

Edgars Špels - Krāpšana, nekvalitatīvi būvdarbi

Labdien! Vēlos sūdzēties par nekvalitatīvi paveiktiem būvdarbiem un avansa izkrāpšanu. Uzskatu, ka esmu apkrāpta! Man bija nepieciešams izremontēt dzīvokli. Paziņa man ieteica Edgaru Špelu kā spējīgu būvnieku (esot it kā kaut kāds pasniedzējs kaut kādā skolā un arī sausās būves meistars vai kaut kāds kandidāts Latvijas Amatniecības kamerā). Sazvanījos, norunāju tikšanos. Atnāca tāds ērmīgs tips ar retinātiem priekšzobiem. Domāju, ka nu visādi cilvēki jau staigā apkārt, bet galvenais, lai padara darbu. Pieprasīja avansu par būvmateriāliem 500 EUR. Teicu, ka labāk noslēgsim rakstveida līgumu, jo katram pretimnācējam tomēr tik lielu naudu nedodu, bet šis nepiekrita. Teica, ka baigie nodokļi jāmaksā un man būšot šim jāmaksā vairāk. Uzstāju. Tad šis saka, ka nosūtīs man līgumu elektroniski, bet lai dodot naudu avansā un tad jau uzreiz darbi iešot uz priekšu. Uzticējos un samaksāju. Pagāja nedēļa, otra, sākās kaut kāda darba imitācija - viss gāja pilnīgi greizi - nokrāsoja sienas un uzreiz atstutēja pret sienu kāpnes - sienā palika robi un krāsa nogāja, apmetums vienreiz dzīvojamajā istabā nogāzās uz grīdas, utt. Līgumu nesaņēmu, čekus par būvmateriāliem nesaņēmu. Vienā jaukā dienā viņš bija pazudis ar visiem saviem būvinstrumentiem. Zvanīju, neatbild vairs un izvairās. Avansu nav atdevis. Neuzticieties šim krāpniekam!

C critical thinker 28.04.2017

paziņu vēl satiksi?

I irmaunlaimonis 29.04.2017

Diemžēl, nē. Kolēģīte jau mirusi.

K kaspis12 01.05.2017

paldies par info, gribeejaam taisiit maajai remontu vinjash arrii mums prasiija lielu naudu uz priekshu, bet tagad toča nemaksaasim un njemsim kaadu citu parkuru ir labas atsauksmes, labi ka iedomaajos paarbaudit internetu

Steroidman 03.05.2017

Kāpēc ielikta bilde ar bērnu bērns nav vainīgs gribētu sūdzības autoram feisu izdauzīt.

Steroidman 03.05.2017

Ko tad Jūs dodat naudu ērmīgiem tipiem un tad sūdzēties ņemiet firmas un tad pieprasat no viņiem pēc līguma.

I irmaunlaimonis 03.05.2017

Normāli! Pacelt roku pret sievieti? Nožēlojami! Tiešām - "steroīdu upuris". Krāpšana ir zemiska un laimi nenes. Uzticības pievilšana un naudas piesavināšanās ir normāla? Jūs gadījumā neesat Edgars?

E EdgarsSpels 06.05.2017

Baigi gribētos zināt no kā esmu pañēmis avansu!?

N nepatīkmeļi 06.05.2017

Es ceru cilvēk - skauği, ka tev pietiks drosme atdzīties, kas tu esi! Jo uz šo brīdi ir neptiesi fakti, cilvēka apmelošana ir pārkāpums. Un visam pa virsu bilde kurā redzams bērns!

E EdgarsSpels 06.05.2017

Var būt pateiksi kādai mājai! Izrādās šeit daudz ko jaunu var par sevi uzzināt! Tikai nesaprotu kāpēc neviens neraksta savus īstos vārdus un uzvārdu, kaut kas slēpjams vai kauns?!

I irmaunlaimonis 07.05.2017

Labrīt, Edgar (ja Jūs vispār esat Edgars)! Es neesmu Jūsu draudzene vai paziņa, tādēļ Jums mani ir jāuzrunā uz "Jūs". Jūs neesat audzināts cilvēks. Es netērētu savu dārgo laiku, lai šeit rakstītu nepelnītas sūdzības. Ar tādiem, kā Jūs, es laiku vairs netērēšu. Dzīvokļa atrašanās vietu nesaukšu drošības apsvērumu dēļ. Jums būtu lieliski jāatceras mani pēc aprakstītajām Jūsu būvniecības kļūdām, maniem aizrādījumiem, līguma nenoslēgšanu (kaut arī es uz to uzstāju) un avansa apmēra. Vai arī Jūs vienmēr tā visur rīkojaties? Tad tiešām būs grūtības atcerēties. Man Jūsu kļūdu labojums jau ir izmaksājis ap 1000 EUR. Tam gan pašlaik vairs nav nozīmes, bet lai visi zina, kāds Jūs esat un kādi ir Jūsu piedāvātie pakalpojumi.

E EdgarsSpels 07.05.2017

Tas tā zināšanai!
Krimināllikuma 157.pants. Tā pirmā daļa "par apzināti nepatiesu, otru personu apkaunojošu izdomājumu tīšu izplatīšanu iespiestā vai citādā veidā pavairotā sacerējumā, kā arī mutvārdos, ja tā izdarīta publiski" paredz piespiedu darbu vai naudas sodu. Minētā panta otrā daļa "par neslavas celšanu masu saziņas līdzeklī" nosaka īslaicīgu (uz laiku no 15 dienām līdz trim mēnešiem) brīvības atņemšanu, piespiedu darbu, vai naudas sodu.

I irmaunlaimonis 08.05.2017

Godātais, Edgar, man ir pietiekami daudz liecinieku Jūsu nedarbiem, tādēļ šeit nekā izdomāta nebūs. Atradu internetā, ka Krimināllikuma 298.pants tādiem, kā Jūs, paredz atbildību par apzināti nepatiesu ziņojumu par noziedzīga nodarījuma izdarīšanu nolūkā panākt kriminālprocesa uzsākšanu pret noteiktu personu. Tas arī Jums zināšanai!

A AGr 08.05.2017

Forši, cilvēkiem vismaz iemesls izurbties cauri krimināllikumam. Vismaz kaut kāds labums no visas šīs situācijas - var iemācīties un uzzināt ko jaunu.

E EdgarsSpels 08.05.2017

Es atšķirībā no tevis neslēpju savu identitāti, jo man nav nekas slēpjams vai jāmelo!
1.Es tā īsti no sākotnējā teksta nesapratu, es paņēmu naudu uztaisīju remontu un pēc tam neatdevu naudu par padarīto darbu vai tu pati esi kaut ko saputrojusies savos apmelojumos!
2.500 eur ir pietiekami liela summa, lai nevis te sūdzētos bet policijā (ja vien man devi tādu summu)!
3.Jau vismaz 4 gadus man nav bijusi kliente sieviete (ja vien zem profila neslēpjas kāds sievišķīgs vīrietis)!
4.Ja jau esmu remontējis dzīvokli, tad kādu drošības apsvērumu dēļ nevar izpaust adresi, es uzzināšu kur dzīvo mele!?

Neuztraucies, es tāpat šo apmelojošo kampaņu tā neatstāšu,jo šeit ir neautļautu privāto foto publicēšana, cieņas aizskaršana, neslavas celšana un pazemošana, kas viss ir krimināli sodāmas lietas!

Edgar, diemžēl Jūs jau melojat. Izlasiet kārtīgi, kas uzrakstīts sūdzībā:
1. Jūs paņēmāt avansu 500 EUR un visu nekvalitatīvi izdarījāt. Tādēļ es sagaidu avansa atmaksu, jo darbs netika izdarīts. Uz policiju iet nav jēgas, jo rakstveida līgumu Jūs man nenosūtījāt, kā solījāt, tādēļ naudas iedošanu var tikai apliecināt liecinieki. Jūs izklausāties ļoti rūdīts mahinators, jo Jums tik labi viss ir zināms. Ne vienu reizi vien esat ko tādu darījis, vai ne?
2. Kur Jūs ņēmāt 2500 EUR? Tik daudz latviešu valodas skolotāja no pensijas nevar sagrabināt. Izlasiet taču, kas tur rakstīts!
3. Edgar, man arī bija tāda sajūta, ka es ar vīru esam Jūsu pirmie klienti, jo darbs bija galīgi nekam nederīgs.
4. Es neuztraucos, Edgar. Izklāstīju savas domas. Tālāk domājiet pats, jo mani tas vairs neinteresē.
Ja jūs uzskatat, ka tas viss Jums ir labi, tad Dievs Jūs sodīs.

Es dzēšu sūdzību un viss! Man šis viss jau ir apnicis. Savu viedokli jau izklāstīju! Es ar Jums vairs nevēlos runāt, dārzs jārušina!

N nepatīkmeļi 08.05.2017

Irmaunlaimoni, jums neliekas, ka ja jau šis cilvēks vainīgs ir jasazinās ar viņu personīgi un lieta jāatrisina, ja vispār tāda pastāv un protams ja jūs necenšaties nomelnot godīgu cilvēku tīšuprāt kaut kāda cita iemesla dēļ. Pazīstot un ilgstoši sadarbojoties 100% pārliecība, ka melojat tieši jūs. Turklāt jūsu zināšanai neatļautas bildes zagšana no soctīkliem un publicēšana ar redzamu trešo personu arī ir pārkapums un ļoti nekompetenta, infantīla rīcība no jūsu puses!

I irmaunlaimonis 08.05.2017

Godātais, jāsazinās viņam ir ar mani, nevis man ar viņu, jo es zvanīju viņam četras nedēļas un man neatbildēja! Viņš nav godīgs! Ja jau Jūs abi sadarbojaties, tad jau Jūs esiet tāds pats! Kādu bildi atradu, tādu ieliku, man taču ir vienalga, ar ko viņš uz tās attēlots, viens pats vai ar kādu draudzeni!

Vislabākais ir tas, ka Edgars ar mani ir sazinājies, tikko atbrauca, atdeva man naudu 500 EUR, un es viņam piedevu! Kas vainīgs, tas bailīgs! Tagad viss ir kārtībā! Sūdzība ir atrisināta! Mana sirsniņa ir mierīga! Nekad tā vairs nedarat!

N nepatīkmeļi 08.05.2017

Es saprotu var melot, bet šādi. Dievs sodīs tieši jūs un jūs to labi zināt un ne tikkai dievs. Par pārkapumiem būs jāatbild.

E EdgarsSpels 08.05.2017

Es kaut ko nesaprotu - kam un kādu naudu esmu atdevis! Mēs varbūt šodien varētu tikties pl 18.00 Daugavgrīvas ielas policijas iecirknī, jo būšu tur un par tevi rakstīšu iesniegumu!

Cilvēkiem morāles vispār nav. Šādi apmelot cilvēku ir vienkārši zema līmeņa persona. Cerams, ka policija noskaidros šo personu kas šādi nomelno nevainīgus cilvēkus. Izturību Edgaram.

N nepatīkmeļi 04.06.2017

Nožēlojams ir šis portāls, kur neviens nepārliecinās par sūdzību patiesumu un ikviens var rakstīt,kas tam ienāk prātā.

E EdgarsSpels 04.06.2017

Paldies par atbalstu, šobrīd jau esmu policijā uzrakstījis iesniegumu un kā sañemšu atbildi došos uz tiesu, jo pretējā gadījumā šis portāls nedzēš laukā apmelojošu, nepatiesu un maldinošu informāciju!