Edgars Smiltnieks - Krāpšana

Мошенник! Аферист! Бандит! Edgars Smiltnieks и его жена Julija!
Кидало! Продав ему машину с его женой в рассрочку по договоренности общей суммой евро 3500, он подался в бега, через 2 месяца нашли машину, разбитую. На звонки не отвечал, оказывается он кого то уже успел сбить на этой машине, которая еще не была на него переписана. После всего писал в мой адрес оскорбления, угрозы национального характера! Бесстрашный пацан и без мозгов! Видимо думает, что все его мошенничества и его борзость - так и останутся безнаказанными!
Уверен, что скоро этот аферист будет за решеткой!

0 0203 02.03.2022

Nu kur var būt tik lieli muļķi lai pārdotu privātā kredītā, ja nav smadzeņu tad ir jācieš.

V Valērijs Bobiļevs 02.03.2022

Sveiks.
Šeit raksta tas kuru apvaino.
Pirmām kārtām ir izziņa no NŽ ka neviens nav notrikets.
Otrs.
Ir sarakste kurā Tu man draudi ar mana bērna veselību un dzīvību.
Trešais.
Pārkāpti no Tavas puses visi līguma noteikumi !
Manai sievai nav nekāda saistība ar šo visu.
Ceturtais.
600.eur tika samaksāts.
Mašīnā tika iedota sistā un ar vienu atslēgu.
Iesniegums policijā ir jau uzrakstīts .
Tiekamies tiesā.
Man ir visi pierādījumi, bet Tev gan nē !
Un par nepatiesam ziņām interneta vidē draud Kriminālatbildība.
Jo ja būtu kāds notriekts tad noteikti policijā būtu info.

Tu mašīnu iesmērēji sasisti , nolietoti.
Izkrapi no manas ģimenes 600.eur
Un tagad raksti kā mēs esam tie slitkie?
Labi , lai tā būtu.
Tikai gatavojies karam !

A Anonim2022 03.03.2022

В договоре который ты согласился и подписал, ты написал жены телефон и указал контактная персона, ни кто не угрожает воей семье, лжец бессовестный, кинул людей и ты думаешь еще будешь унижать и угрожать!

V Valērijs Bobiļevs 02.03.2022

Automašīna tika atdota vesela.
Tas ka cilvēks vēlējās iesmērēt 2007.gada sūdu pa 3500.eur
Līguma ir rakstīts , ka auto nemaksāšanas gadījumā, mašīnu ir jāatgriež.
Es to izdarīju.
Cilvēkam skrobe jo nenāk nauda.
Un paskatisimies vai tas līgums ir reģistrēts vai nē VID!

A Anonim2022 03.03.2022

К вашему сожалению это не правда, стекло лобовое разбито, ходовая так же, еле доехали до сервиса! Машина была брошена открытая, ключи кинуты как собаке над колесом(фото). Два месяца бесплатно катался и убил всю машину, в машине стояло трекер система(по договоренности, по обоютному согласию) , которую он украл, нарушив все договоренности между нами! И после всего он унижал и оскорблял(кревс, окупант, мемлякс), в открытую писал-да поимел и что он смеется и ему смешно! И вы считаете это как? вы можите писать что угодно, но факт подлеца и не чесного человека на лицо! И еще, на кануне узнали, что на него было написано заявление в полицию, где он на этой же машине создал конфликт на улице с женьщиной и скрылся, после чего потерпевшая написа заявление в полицию! Весь интернет пишет про этого машенника, воровство, злодияния, пусть наша страна знает этого героя и остиригайтесь офириста! Кто бы что сейчас не было бы написанно! P.S. Согласится на все условия договоренности и после этого прсто кинуть и еще что то писать, хамить - нет комментарий!

V Valērijs Bobiļevs 19.04.2022

Ja nav ko teikt , tad labāk turi muti krievs tāds.
Es arī uzrakstīju iesniegumu.
Man ir pierādījumi un vairāki liecinieki , ka pa auto , pa DIVIEM mēnešiem tika samaksāts 800.eur
Melot nevajag ja ?
Policijā iesniegums ir jau uzrakstīts.
Un pricom tur Ir Jūlija?
Kura pat Pilsētā nebija , kad tika slēgts līgums.
Nevajag melot
Šie atkal ir publiski meli.
Būs jauns iesniegums.
Un uz to CIETUŠO ir uzsākti vairāki procesi , par mana nepilngadīgā bērna pazemošanu u.tt.
Jauku vakaru.
Un tiekamies policijā !