Edgars - mašīnapmetums - Mašīnapmetums

Neuzticieties cilvēkam vardā Edgars, kas sludinās SS, ka kvalitatīvi un profesionāli veiks mašīnapmetumu. No sākuma ir liela steiga ar materiālu pasūtīšanu un piegādi, kad materiāls ir piegādāts un no klienta puses apmaksāts, tā steiga pazūd un minētie darbi tiek atlikti. Pēc tam tiek atslēgts telefons. Materiāli darbu veikšanai tiek atvesti pēc vidējiem aprēķiniem nepietiekošā daudzumā vismaz -40%. Pie darbu salīgšanas tiek solīti visi nepieciešamie dokumenti. Piegādājot materiālus tiek noformēts materiālu pieņemšanas nodošanas akts, kurš tiek noformēts uz strādnieku it kā darbu veicēju. Vēlāk pārbaudot personas datus - izrādās strādnieks ir prasmīgi noviltojis savus datus -Dokumentos ar vārdiuIvars Varās, bet īstajā vārdā Aivars Pavārs. Cilvēki esiet modri un neiesaistieties ar šo krāpnieku bandu. Lūdzu atsaukties, ja ir vēl kādi cietušie.

Beigās esam nopirkuši materiālu par DUBULTU cenu, bet darbi nemaz nav uzsākti, un EDGARS ir sācis slēpties!

Iespējamie Edgara tel. numuri 2743002 vēl varbūt 25883765

V

A armands777 05.06.2012

Man atbrauca un izdarīja solītos darbus 1, 2ls m2.tiesa gan termiņu par divām dienām nokavēja.

A Artursss 06.06.2012

Mans draugs no Rīgas ir apmierināts ar Edgara darbu.

V vaze 06.06.2012

Šobrīd tiek gatavots iesniegums kriminalpolicijā, Lūdzu atsaukties cietušos!

K kārlis vanags 07.06.2012

tagad par katru celtnieku, kas nokavē termiņus tiek rosināta lieta? :D Es personigi viņu nezinu, bet esmu dzirdējis ka apmetumu māk taisīt.Pats ar esmu nodarbojies ar iekšdarbu apdari, tādēļ zinu atsauksmes.

K kārlis vanags 07.06.2012

Tie celtnieki tiek tik bieži apčakarēti, ko tad viņiem arī visiem iet uz policiju?Tak atrodiet citus strādniekus un turpiniet būvēt.Laikam jums ir gandarījums kādam sliktu nodarīt.DOTS DEVĒJAM ATDOD.

A anniņab 07.06.2012

Es par celtniekiem, mans vīrs ir bijis tik bieži apčakarēts, ka briesmīgi atcerēties.Kriminālproces, jums šausmīgi noteikti vieglāk paliks, izbojāsiet cilvēkam dzīvi uz visu mūžu, ļoti apsveicama doma.

V vaze 07.06.2012

Nevag tik te želabas liet. Savu solījumus pildīju, bet pretī saņēmu krāpšanu un melus. Un šobrīd ir apzināti vēl cietušie. Par ZAGŠANU un KRĀPŠANU ir jāsaņem sods jebkuram.

A anniņab 07.06.2012

vai var VAZE palūgt jūsu vārdu, uzvārdu?Vismaz tel nr.gribu ar jums pakomunicēt par šo tēmu.Jau iepriekš paldies.Anna.

V vaze 08.06.2012

Cienījamā Anna, es nemeklēju komunikāciju, bet cietušos cilvēkus, man jau tādi ir zināmi 5. Kāpēc daži iedomajas, ka var apčakarēt cilvēkus un netraucēti to turpināt darīt. Es ticu, ka daudzi celtnieki ari ir cietēji, bet tāpēc jau nevajag klusēt, bet kaut ko darīt.

P partizanis 14.06.2012

un jūs paši mīļie remontētāj dribētāji apčakarējat, tos celtniekus, , kad darbiņs ir izdarīts, a maksāt ta negribas, visi gribat par pusvelti visu uzbūvēt!!!