Edgars Grāvītis - Krāpšana

Edgars Gravītis- Būvnieks no bauskas - 27050255
Izliekas par vadītāju nolīgst cilvēkus izmaksā mazu avansu kad darbs padarīts vienkārši pazūd.. Vienkārši apkrāpj cilvēkus. Atrod vai nu iemeslus kāpēc nesamaksāt vai arī kādu citus iemeslus, bet rezultāts ir tāds ka pa naudu var aizmirst. Loti labi baro ar solijumiem un protamz ar rītdienām, Par Līgumiem varat vispār aizmirst!

J

N niro 10.02.2017

Ieliekat vēl kādu viņa bildi...
Ir viņām kāds sociālais tīkls?
Ejiet rakstiet policijā iesniegumus!

J Janis 14.02.2017

N niro 10.02.2017

es paskatījos viņu facebook, šitādi jau daudz, kas nedod līgumus utt.
Nu ne ar ko citu viņš naudu nopelnīt nemāk tāpēc arī tā dara.
Ejiet rakstīt policijā iesniegumus!

I Ingus75 11.02.2017

pilnigi pamatota sudziba.

J Janis 11.02.2017

Ta Nu tas ir...

Z zumo 11.02.2017

Nopublicējiet vēl kaut kur, lai cilvēki neuzķerās! Kurš tad grib strādāt pa velti.
Šitais tips Rīgā darbojas?

J Janis 11.02.2017

Riga un Bauska.

Z zumo 11.02.2017

Tā ir kāda firma?
Ar ko kopā viņš strādā? Vai arī viens?
Kaut kādā vietējajā portālā arī vajag ielikt, lai cilvēki neuzķeras.

J Janis 12.02.2017

Uznēmumus izmanto dazadus sadarbojas ar Raiti Stukli.

G Gatis Lubinovics 12.02.2017

vins darbojas saistiba ar firmu multiworks.strada pa rigu pasreizejie objekti kur krapnieks apgrozas ir merkela ielas klondaika un ropazu iela

D Dainis Màlmeisters 12.02.2017

Tikai precizesanai: Multiworks ar krapsanu nav nekada sakara

G Gatis Lubinovics 12.02.2017

pielauju domu kad varbut ari ta.

J Janis 18.02.2017

Kur Edgars tur naudas nebūs... tik solīšana

I Ivars Liepa 19.09.2017

Tam multiwork SIA ir īstais īpašnieks
Dainis , kas visu tur kruķī , gravitis ir tikai pakalpins

D Dainis Màlmeisters 20.09.2017

Cien. Ivar Liepa, vēršos ar aicinājumu, lai izdzēšat savu rakstīto komentāru ar žargonu ,,kruķī,,. Tas dod cilvēkiem nepareizu priekštatu par manu uzņēmumu un uzņēmējdarbību. Es Jūs vispār nepazīstu un Jūs ne tik mani, kā arī nepārziniet visu šo radušo situāciju, pēc kuras aizsākās šī tēma. Ar cieņu, paldies!

J Janis 20.09.2017

Nu taisniba jau vien ir ka nemaksa.

U uns 29.01.2021

Izskatās pēc tāda urļika, 100 % , ka nemaksā. Šādu nenopietnu cilvēku ir daudz, Bauska jau mazpilsēta, cietušie atradīsiet ja gribēsiet.