www.sudzibas.lv Edgars Galaktionko Edgars Galaktionko

Edgars Galaktionko - Edgars Galaktionko

Aicinu neiegrābties un neielaisties jebkādos sakaros ar personu vārdā Edgars Galaktionko, kurš darbojas autoservisam līdzīgā iestādē Rīgā, Bukultu ielā 1. Atdos mašīnu sliktākā stāvoklī nekā saņēmis, turklāt jūs būsiet pavadījis milzum daudz laika, stresojot, jo nevarēsiet Edgaru sazvanīt. Kad beigu beigās sazvanīsiet, viņš teiks:
a) biju ārzemēs
b) biju ļoti aizņemts
c) biju nozaudējis telefonu (un nākamajā dienā vēl paskaidros sīkāk, ka pazaudējis to stacijā pa "pjankai" pēc smagas nakts Vecrīgā - tas nekas, ka pirms šīs nakts Edgars būs solījis ar jums tikties un atdot mašīnu)
Pie Edgara mana mašīna nostāvēja vairāk kā mēnesi, un viņš pats mums piezvanīja tikai 1 reizi. Mēs viņam zvanījām daudzreiz, jo gribējām tomēr kādu informāciju. Viņš praktiski nekad necēla klausuli vai arī telefons bija izslēgts. Tad no citiem avotiem izdibinājām, ka mašīna viņa servisā vairs neatrodas, un viņam nebija ne prātā nācis mūs par to informēt! Galu galā sazvanījām viņu un teicām, ka ņemsim mašīnu, kāda ir, viņš teica - ok, tiekamies rīt. Uz tikšanos neieradās, serviss bija ciet. Tā visu dienu nostresojām, aizsūtīju viņam īsziņu, ka iešu uz policiju un teikšu, ka viņš man nozadzis mašīnu. Nākamajā dienā visai sliktā stāvoklī viņš mašīnu atdeva bez ierunām.
Tā ka labāk iegaumējam šo vārdu un adresi un nekad tur neiegriežamies! Nesagādāsim peļņu tādiem kā Edgars!