AtrisinātaEdgars Gailītis - Krāpnieks

Uzmanību, vislielākais krāpnieks Latvijā. Lūgums neiesaistīties ar viņu nekādās darīšanās. Viņš cilvēkiem apsola atvest traktoru no Krievijas, savāc pirmo iemaksu un aizlaižās ar visu iemaksu. Traktoru neatved un iemaksu neatgriež. Cilvēki, šonedēļ beigās redzēsiet viņu vairākos raidījumos, skatiet un izplatiet info.

Sūdzība veiksmīgi atrisināta Sudzibas.lv Admin 27.12.2017

Edgars Gailītis vairākas reizes mēģināja sazināties ar sūdzības autoru, lai atrisināt augstāk minēto situāciju. Visi mēģinājumi tika ignorēti, līdz ar to, sūdzība tiek atzīta par atrisinātu.

D

E Edgars 18.02.2011

Atsaucoties uz publicēto Latvijas Avīze 12.02.2011 –„Vismaz četrām ģimenēm, iespējams, izkrāpta nauda traktora pirkumam” kuru sagatavoja autors: Uldis Graudiņš, vēlos precizēt patiesos iemeslus un notikumus saistībā ar šo rakstu.
Mani sauc Edgars Gailītis un sākšu ar to, kad es nēesmu krāpnieks, kā daudzā presē, internetā tieku dēvēts. Tiešām slēdzu līgumus ar šīm četrām personām, kā pilnvarotā persona ievērojot savu darba līgumu kurā pārstāvu lietuviešu traktoru piegādātāju.
Šajā gadījumā tiku ievilkts nepatīkamā situācijā, kurā arī es esmu kļuvis par upuri. Tiku pieņemts darbā par traktora pārdošanas speciālistu, pārstāvi Latvijā. Darba pienākumos ietilpa, slēgt līgumus ar klientiem par traktoru iegādi, nodot piegādātājam saņemtos līgumus un pirmo iemaksu par traktoru, kā arī neizpaust piegādes un ražošanas noslēpumus. Pildot darba līguma nosacījumus tikos ar piegādātāju Romanas Maskaliovas personā un nodevu pirmās iemaksas par traktoru iegādi un parakstītos līgumus uz rokas.
Pirms stāšanās darbā tiku iepazīstināts ar darbu un apstākļiem. Kopā ar pārstāvi devāmies uz Lietuvu, lai apskatītu tur angārā stāvējošos traktorus uz pārdošanu, iepazīstinot mani ar tehniku un preci kuru pārdodu. Saņēmu arī informāciju kādā veidā tiks ievesti traktori Latvijā. Piegādātājs stāstija, kad traktori šobrīd atrodas netikai Lietuvā kur redzējām tehniku klātienē, bet arī tādā pašā angārā Krievijā, un tiks ievesti Latvijā pircējiem uzreiz nogādājot viņus pa taisno līgumā minētajās vietās. Piegādātājs stāstīja kad iegādājies traktorus no dažādiem lauksaimiekiem Krievijā un netikai. Redzot traktorus klātienē, pārliecinājos pats kad prece kuru tirgoju ir īsta un izskatījās kvalitatīvi sakopta, kā jau minēju nēesmu tehniski zinoš par traktoriem, taču vizuāli manās acīs pavērsās ļoti pieklājīgs skats. Angāru kuru apmeklējām Lietuvā, viņa kolēģi cītīgi pārbaudīja traktoru tehnisko stāvokli, apgalvodami, kad ir gatavi un tehniski esot ideālā kārtībā, tulkoja man Piegādātājs. Lidz ar to darba pienākumu uztvēru nopietni un sāku meklēt klientus, jo piegādātājs iedeva sarakstu ar traktoriem, kuri mums jāliek uz pārdošanu. Tai skaitā bija traktori kurus redzēju Lietuvā un pārējie tiks vesti no Krievijas.
Sāku darbu. Slēdzu līgumus kā pilnvarotā persona ar klientiem. Tikos ar Piegādātāju, nodevu līgumus un pirmās iemaksas par atmuitošanu un ceļa izdevumiem. Līgumus ar klientiem saņēmu jau gatavus no Piegādātāja. Piegādātājs izmaksāja man algu uz rokas 10% no pārdotās preces vērtības saskaņā ar darba līgumu. Un tad sekoja lielais gaidīšanas process, kad vedīs traktorus līgumā esošajām personām.
Kad pienāca brīdis un datumi traktoru piegādei, Piegādātājs sāka atrunāties ar termiņu pagarināšanu aizbildinoties ar to, kad ir problēmas ar traktoru atmuitošanu, es vienlaicīgi informēju klientus kad būs aizkavēšanās. Piegādātājs sāka izvairīties no maniem telefona zvaniem, līdz vienu dienu pazuda. Un tādejādi atstājot mani par vaininieku. Neskatoties uz to, kad risinājās situācija, paralēli uzreiz sāka par mani izplatīties informācija kā par krāpnieku. Apmelojot mani, saucot par krāpnieku un muldoņu. Lidz ar to sabojāja manu reputāciju un slavu. Internetā parādījās dažādos saitos kā - sūdzības.lv, ss.lv, zip.lv, reklāma.lv utt. informācija, kura apdraudēja mani un manu ģimeni, tika publiskots mans pilns personas kods, mana dzīvesvietas adrese un nemitīgi tika aizskarts mans gods saucot mani dažādos vārdos un teikumi kā „Cilvēki, šonedēļ beigās redzēsiet viņu vairākos raidījumos, skatiet un izplatiet info.” Kas rosina citiem izplatit par manim nepatiesu un nepārbaudītu informāciju.
Tādejādi ievēroju kad Latvijas Avīzē, kura publicēja rakstu uz kuru šobrīd atsaucos lai aizstāvētu savu godu, tika publicēta nepatiesa informācija sakarā ar Rūtas Patapovas stāstu...Rūta: citēju Lauku Avīzi:” Šis cilvēks mūs pierunāja arī samaksāt pusi no prasītās 1300 latu lielās traktora cenas.” Sākšu varbūt ar nelielu niasi stāstā kad ar Rūtu Patapovu man līgums netika slēgts. Uz viņas vardu, uzvārdu nēkadas darbības netika veiktas. Es neēsmu šo cilvēku pat redzējis, nekādas darbības veicis, nekādas samaksas no viņas neēsmu saņēmis.Un šis teikums kad ir iemaksāta puse no summas 1300lvl tātad 650lvl arī nav taisnība. Man ir pierādījumi, kas liecina par to, kad līgumu slēdza ar mani viņas vīrs un summa ko saņēmām kā pirmo iemaksu par atmuitošanu un piegādi sastāvēja 300lvl, kas tika iemaksāti notāra klātbūtnē, Rīgā. Tai laika periodā kad Piegādātājs izvairījās no maniem telefona zvaniem, patstāvīgi saņēmu draudu īziņas no Rūtas nummura: citēju sms:” esi nolaadeets, es tevi cuuku ietupinashu, bet pirms tam izradiisu visai Latvijai, ” „Cuka, tu vispar apzinies, kas tevi sagaida? Atdod naudu, tu loti labi zini, kas tevi no pirmdienas sagaida, nu tapec tev cuka butu jasaprot, ka noslepties nevaresi, es tevi pati ar kiegeli nositisu, un tavu m”. Šāda veida draudus saņēmu no Rūtas Patapovas. Kas konkrēti liecina par norādīto sms saturu, kad draudi izskan reāli un ir iespējams kad manai ģimenei draud briesmas. Šī sieviete mani ir apmelojusi un cenšas iespaidot mani morāli, pat tagad vēl saņemu no viņas zvanus un īziņas. Esmu konkrēti pateicis, savu viedokli un nostāju, kad mēs kārtojam visu juridiskā veidā, taču tas laikam viņu apstādināt nevar un cilvēks cenšas mani apmelot un aizskart manu godu kurnuvēl apdraud manu un manas ģimenes drošību. Šajā gadījumā es sadarbojos ar Valsts Policiju un cilvēktiesību pārstāvjiem, esmu iesniedzis vairākus iesniegumus kā arī esmu uzrakstījis paskaidrojumus par situāciju Valsts Policijā sakarā ar Rūtu Patapovu, viņa man zvana patstāvīgi un nelauj dzīvot, man nav ar šo personu līguma un neēsmu viņu pat acīs redzējis, un ar kādām tiesībām viņa mani apmelo un zvana un traucē manu mieru un traucē manu darbu. Viņas dēļ man tagad ir nepatikšanas jo ir sabojāta mana repuitācija, ziniet cik grūti ir atgūt sava vārda slavu, ja par jums ir uzrakstits visos interneta portalos, kad esat krapnieks un kad ir jauzmanas, un japalaiz informācija tālāk? Ļoti nepatīkami ir saņemt šos apvainojumus. It sevišķi kad tava ģimene lasa vai draugi kuriem jāpaskaidro šī situācija, tas reāli aizvaino mani. Un manu gimeni un manus draugos, jo tiek izplatīti apvainojumi kuri neatbilst patiesibai, cilvēks lai man ieriebtu publicēja manu dzīvesvietas adresi un manu personas kodu. Ļoti privāti un aizskaroši.
Ar Valsts Policiju sadarbojos un neēsmu izvairijies no kontaktiem vai problēmu risināšanas. Policija ir informēta un mēs esam sastādījusi ar advokātiem atvainošanos vēstuli un sakontaktējies ar cietušajiem ar kuriem konkretizēsim problēmas atrisināšanu. Neēsmu ne slēpies ne izvairījies no atbildības ar viosiem uzturu kontaktu un ar advokātiem risinu problēmu, kā arī personīgi esmu ieradies Valsts Policijā kurā esmu sniedzis rakstiskus paskaidrijumus par notikušo situāciju kopumā. Un pats apliecināju kad atrisināšu šo radusos situāciju norēķinoties ar šiem cietušajiem atgūstot savu labo vārdu un reputāciju, kas bija pēdējo 2. Nedēļu laikā nemitīgi presē, internetā apmelots un nosaukts par krāpnieku un muldoņu.
Publicētos rakstus internetā publicēja bez manas atļaujas un piekrišanas, jo tika nosaukts mans vārds un uzvārds, minēts personas kods un adreses internetā nosaukts par krāpnieku un meli, mildoņu . Kā arī publiskota informācija presē tika ievietopta bez manas piekrišanas pārkāpjot cilvēktiesisko atbildību pret mani.
Es vēlos ar personām sadarboties un nāku pretī visiem, neslēpjos un neizvairos, bet gan risiniu lai atrisinātu šo situāciju un pieliktu punktu visam. Man nav patīkami saņemt pretī apvainojumus uz manu vērsto pusi.
Ar cieņu, Edgars Gailītis 18.02.2011

D daugavpils 19.02.2011

noskatoties vakar bez tabu raidījumu, cik saprotu, šī ir tā pati "varoņa" atskaite par padarīto. esmu īstenībā vājprātā par to, kā cilvēks var apkrapt uzreiz 6 cilvēkus, man tas galvā neiet. un cik saprotu, nevienam naudu līdz sim nav atdevis vaiarī nebija atdevis. jus pareizi izdarijat, ka par vinu paradijāt, jo es piekrītu, ka vinu ir jāsauc par KRAPNIEKU, jo, cilvēks, kurs nav atdevis atpakal naudu pēc liguma, tas nozīmē, ka to ir darijis ar apmanu, ja solija, ka naudu atdos, bet vilcis garuma, tas arī liecina par to, ka melo, un ir krāpies utt, tādu piemēru ir ļoti daudz, bet jums jau vieglāk spriest. Cik no lasītā sapratu, ka viņš tagad ir piespiests pie stūra, un tāpēc viņa advokāts par jūsu izkrāpto naudu arī raksta vinam visādas vēstules.
cik vēl sapratu, ka vina radus arī šis varonis ir apzadzis, tad jau jāparok zem šī cilvēka vēl vairāk, tas nozīmē, ka viņš par kaut ko baidās, ka nav tīrs.ja būtu viņš pārliecināts par to, ka tiešām ir ar labu slavu, tad viņām nekādas demagoģijas un atskaites rakstīt no psihologijas viedokla nevajadzetu.tas vien liecina, ka vins ir ar viltu meginajis piesavinaaties vai izkrāpt, sauciet kā gribat, jebkurā gadījumā patiesību ir viegli uzzināt. ta ka jus esat apkrpti 6 cilveki, un noteikti vienam no jums ir masina, tad var daudz kur aizbraukt un parliecinaties, piemeram, vins raksta, ka bijos angara, tad lai parada to angaru, kur bija, fgalvenais, vajag apstaigāt vietejos kaiminus, jo angara ipasnieku vins ari varetu uzpirkt, kuram nebutu probleema vinu par naudu piesegt.talakais par ligumiem, es nesaprotu, tad no kurienes jusm tos traktorus piegadaja, bez tabu teica, ka no krievijas, sis varonis runaa, ka no lietuvas, nu sanāk atkal vins maana, un var jau pārbaudīt to līgumu, bet arī liela varbūt'iba, ka kāds kantoris viņam būs līgumu parakstījis ar atpakalejosu datumu, bet ja ir līgums, tad pat to līgumu firmu visu noskaidrot.tad vins raksta par cilvekiem uz lietuvas robezas, vinam, vini bus jaatved cik noprotu un jaatskaitaass tiem cilveekiem policijā.vardu sakot, viņam sudi klauve pie durvim, un vins to loti labo saprot, tapec meginas jums to naudinu agriezt, vinam nekas cits vairs neatliek. un tapec jus esat malaci, ka uzrakstijat par vinu, redziet, jau pat radi atsaucas, kur nu vel skaties, atsauksies vēl kads apsmauktais. tapec nenolaidiet rokas un gaidiet naudu, vinam nekas cits neatliks kaa samaksat jums, ja nu vien par sekam vins negribes atbildet.
Cieņā Juris. Un turaties.jo ari esmu zemnieks, bet nekad nepiekristu ne uz ko tadu, jo tur uzreiz var redzet, kads varonis ir.

K kobra 29.03.2011

Edgars Gailītis tagad pārdod a/m, protams, neko, neatved, tapat ka traktorus, atlincojis nio Vacijas un latvija megina apkrapt jau vairakus 10 - tus cilveekus, stastot, ka par letaku cenu iegadasies cilvekiem traktoru vai a/m, protams, neko tamlidzigu nevienam ta ari neatveda, un pirmo iemaksu, ko prasa, ari neatdod, stastot tos pasus pekstinus, ka uz rampas aizkerusies, un vel vina jaunais mob.tel.nr. 26611311, dzīvo Jurmalā, bet es domaju, ka driz no Latvijas laidisies prom, varbut uz to pasu Vaciju, it ka nezinot, ka pret vinu jau ir ierosinatas vairaks 10-tiem lietu par krapsanu, zina, ka sudi klauve pie durvim, un turpina vel lidz pedejam apkrapt cilvekus, iekasejot pirmas naudas, un domaa, ka ar izkrapto naudu dzivos šiki, ko no zemniekiem izkrapis un tagad jau uz a/m? nu ne, ta nevajadzetu, domaju, ka noteiki varetu aizlasties meginat prom, un izlikties, ka it ka nekas nav noticis, par izkrapto naudu noteikti nopirks sev masinu un padzivos paris gadus siki, bet agri vai velu sanems tapat sodu un ceru, ka tadus cietuma parmacis, kur nauda nav galvenais, jo Latvija vinam te jau darit vairs principa nav ko, jo visi jau so krapnieku pazist visaa Latvija
un si vina vestule, ko augstak izsmerejis lapu, nu tada bezkauniba, es nezinu, melot jau prot ne pa jokam, kas bija ar traktoriem, tagad tas pats ar a/m...kurus tagad vardus sauks, leiši jau bija, varbūt igauņi šoreiz vainīgi???:))))))DdDdDDDD
domaju, ka neviens jau tapat sim aferistam netic
mob.tel vēlrei viņa: 26611311

A ARZA 06.04.2011

Gailītis!!! Jāā!!!
Cilvēki man protams ir žēl, ka tā ir noticis, bet kur jums acis un prāts šajos laikos uz tāda grābekļa kāpt tas jau nav pirmais gadījums, kas notiek Latvijā. Ir tāds teiciens - ( IR AITAS, IR CIRPĒJS). Lai cik tas jums būtu sāpīgi, bet zinot mūsu politiku jūs nedabūsie ne santīma atpakaļ un cietumā šitādus pirmkārt neņem un otrkārt, ja paņem viņu tur neviens nepārmācīs!

ESAT MODRI!

JAUKU DIENU VĒLOT!!!

A ARTU 06.04.2011

Melnais darbiņš arī ir kādam jādara!

Man liekas, ka viņš nav vainīgs!

A Aivars 26.05.2011

vajaga šo numurus, uz tiem vajag zvanīt un teikt ka gribat traktoru pirkt, bet ir jāredz viņš. Un ne jau kaukadas smirdigas bildes. Bet reāli redzēt. Man vairāk liekās ka šis cilvēks edgars bij kā starpnieks. Tur ir kautkas netīrs un smirdīgs tajā lietā. Bij līdzīgs gadījums bet
te es to neklāstīšu. NEVAJAG AKLI UZTICĒTIES, NEVAJAG SŪTIT NAUDAS, JŪS PAŠI ESAAAT VAAAINIIIGI. JŪS ZINAT KAS IR VĀRDS LATVIJA. SAPISTI CEĻI, AXUJENIE NODOKĻI, LABAS CENAS PAIKAI, VAR TEIKT TĀ, KATRS PELNA KĀ MĀK. ŠINĪ GADĪJUMĀ 50X50PROCENTI IR VAINĪGS ŠIS EDGARS. JO JA IR KĀ ŠIS SAKA, VIŅAM NEVAJADZĒJA AR LATA SIMBOLU ACU ZĪLĪTĒS UZŅEMTIES ŠO LIETU. VIŅU TUVĀKAJĀ LAIKĀ VNK. NOSITĪS KĀDS. KĀ JAU ZINĀM, LATVIJA IR KORUMPĒTA VALSTS. TAJĀ IR TRĪS CILVJU VEIDI, BIEŽI, NORMĀĻI UN BOMĀRI. VISBIEŽĀK BOMĀRI IR PENSIONĀRI KURIEM APGRIEŽ TO KO VIŅI GODĪGI IR PELNĪJUŠI!!! NEPAIES 2VI GADI KAD LATVIJA TIKS PAKĻAUTA AIZDEVĒJIEM, VIŅIEM PIE PIPELES KAD NOGRIEŽ PENSIJAS, VIŅIEM BŪS IZDEVĪGĀK KAD LATVIJA NESAMAKSĀS PARĀDU UN TAD TU TŪ. STRĀDĀSIET KĀ ZIRGI, MĪĻIE LETIŅI. MŪSU VALDĪBA BIŠĶI RUNĀ SMUKI BET ČUTČUT TIKAI KAUKO PASKRUBINA. TAPĒC NU NEBRĪNIETIES KA ŠOBRĪD PALIELINĀS ŠĀDI KRĀPNIEKI. MĒS VISI SKAITAMIES TĀDI. KATRU SEKUNDI KĀDU APČAKARĒJAM. DRAUD IZJUKT LAUKSAIMNIECĪBA. ESAM VAINĪGI AR TO KA GARŠO LEIŠU GURĶĪŠI, PIENIŅŠ UTT. TAPĒC KA LĒTĀK PROTAMS. MAN IR VARIANTS KAS VAR IZVEST VALSTI NO SŪDIEM.

R Raivis 03.06.2011

Jā - E. Gailītis ir Krāpnieks!
Mēs iekritām aprīlī.
scenārijs vienāds: iemaksā naudu - gaidi preci. Runa iet jau par tūkstošiem, kas zemniekam ļoti grūti nāk.
Pietam, viņš uzdevās par citu cilvēku - Sandi Kalēju.
Liecinieku mums ir daudz, lai pierādītu vainu - tagad darbs valsts policijai .

A aaa 24.07.2011

jā, tagad Edgars Gailītis ir nomainījis vārdu un uzvārdu uz Andis Saulītis, tas ir tas pats cilvēks, uzmanaties lūdzu, un neiekrītiet vina krapnieciskaas darbibas, jo nevienam neko vins neatved, slepjas ka maak, maina telefona numurus kā ze';kes, uz vietas jurmala nedzivo, nu vardu sakot, cietums jau klauve pie durvim, jo atmaskots ir un cilveeki ir laikam jau 20 kādi, kuri ir apkrapti, apkrapis tos ir lielos naudas izmeros

I IneseP 05.08.2011

Edgars Gailitis piedāvā Darbus Vācijā. Izmāna naudu cilvēkiem ar līgumu. Edgars Gailitis ir krāpnieks, Melis.

V Vistiņa 06.08.2011

Pirsdams gailīts laktā lec, šogad miežu vasariņa!

J Juris 11.09.2011

Gailiti s sez cietuma ir beidzot panemts cerams tik atri ara vairs netiks lidz ar to visi cieteji no si dzeka lugums atsaukties policija lai savakatu visu nepieciesamo informaciju un tadi Gailisi atrastos tur kur viniem ir jaatrodas
gimene sim esot ! tada mellataina ar diviem berniem kas kopa ar vinu vazajas par Rigu ?? vjag vinu atrast gan jau nauda pie vinas lai atdod lauksaimniekiem lai sauc vinu ari uz policiju un prasa kur lika

S Saime 06.10.2014

Edgars Gailītis ir ārā un 6. 10.2014 sāka uzstātie TV šovā TV ZVAIGZNE 2ajā kanālā

S Saime 06.10.2014

Jau no 6. oktobra Kanāla 2 un TV3 skatītāji varēs vadīt dienas kopā ar 12 daudzsološiem jauniešiem – realitātes šova TV Zvaigzne dalībniekiem. Skaidrs, ka vismaz vienam no šiem brašuļiem dzīve slēgtās telpās problēmas nesagādās – Edgars Toretto (attēlā) divus gadus pavadījis aiz restēm.

Edgars Toretto, īstajā vārdā Edgars Gailītis, sarunā ar šova veidotājiem jau atlasēs atklāja, ka šī nav viņa pirmā reize zilajā ekrānā. Savulaik puisis regulāri rādīts TV3 ziņās, tiesa, ne visai patīkamā sakarā.

"Biju ļoti lielā skandālā iesaistīts, kurš tika rādīts televīzijā. Pirms laba laika, 2011. gadā, Latvijā bija skandāls kriminālajās lietās - tika veikta finansiāla mahinācija. Mani paņēma par to, ko es nebiju izdarījis, " skaidro Toretto.

Toreiz TV ekrānos varēja sekot līdzi tiesas procesam, kā rezultātā jaunais puisis notiesāts, un viņam piespriesta brīvības atņemšana uz pieciem gadiem.

Par laimi, pieci gadi cietumā Toretto nebija jāpavada, jo tad viņš nebūtu varējis piedalīties jaunajā šovā. Puisis ticis izlaists brīvībā pēc diviem gadiem, kad attaisnots.

Cietumā pavadīto laiku Toretto cenšas skatīt no pozitīvās puses -viņš spriež, ka neparastā pieredze padara viņu par skatītājiem interesantu, turklāt ieslodzījumā jaunais talants iepazinies ar "ļoti foršiem cilvēkiem". Pašlaik Toretto strādā kā uzņēmējs, taču cer gūt slavu televīzijā.

Arī portāls DELFI savulaik aprakstīja jaunā talanta Toretto, tolaik vēl Gailīša, lietu. Jaunais vīrietis esot "uzdarbojies" laikā no 2010.gada decembra līdz 2011.gada jūlijam. Vienā no Latvijas interneta portāliem viņš esot ievietojis sludinājumus, ka piegādā lauksaimniecības tehniku - traktorus, kombainus, arklus - no dažādām Eiropas valstīm.

Vēlāk ar potenciālajiem pircējiem vīrietis noslēdzis fiktīvus pirkuma līgumus, vienojoties, ka pircējs vispirms samaksā par tehnikas transportēšanu. Kad lauksaimnieki naudu pārskaitījuši, vīrietis bankas kontu nekavējoties iztukšojis.

Vēlāk iespējamais krāpnieks lauksaimniekiem pa tālruni stāstījis, ka tehnika nav piegādāta transportēšanas grūtību dēļ, taču, kad zemnieki sapratuši, ka ir apkrāpti, viņš vairs nav bijis sasniedzams. Kopumā 26 zemniekiem esot radīti vairāk nekā 36 000 latu zaudējumi. 2012. gada vasarā notikušajā tiesas sēdē Gailītis savu vainu atzinis.