Edgars Džeriņš, Mārtiņš Egle - Krāpšana

Visu dzērušos šoferu aizstāvis Džeriņš un viņa padotais, Mārtiņš Egle. Apsolīja palīdzēt tikt skaidrībā ar veselības valsts inspekciju, pārsūdzēt ekspertīžu rezultātus. No sākuma pieprasīja 1500 eur, pēc tam par 1000 eur avansu, uzticēja lietu savam palīgam Eglem. Pēc divu gadu tiesāšanās, rezultāta pilnīgi nekāda, tikai velti izšķiesta nauda.

I

A Arpratigais 07.12.2019

А мне Эдгар Джериньш реально помог, считаю его профессионалом своего дела. Ваим возможно просто не повезло. Невозможно одному человеку постоянно выигрывать суды. В конце концов исход дела судья решает.

J janis.berzins1 17.06.2022

Pilnībā nepiekrītu sūdzībai. Manā gadījumā Džeriņa kungs reāli palīdzēja. Vienkārši ne visās lietās ir iespējams palīdzēt, it sevišķi ja sākumā darīts nepareizi un sarunātas kaut kādas muļķības. Ja notiek šaize, tad vēlams no paša sākuma jau sazināties un darīt visu kopā. Arī pašā tiesā Džeriņa kungs bija ļoti, ļoti pārliecinošs, tā, ka nevaru piekrist sūdzībai.

H Hajabuza 04.01.2024

Viñš ne tikai izkràpj naudu bet pat uz tiesu neierodas un ignorè telefona zvanus!kràpnieks vistīràkais