B Bella 02.05.2011

Tā vien liekas, ka Vilma grib uzrauties uz tiesu darbiem par personas goda un cieņas aizskaršanu...

Z Zita 02.05.2011

Es no Edgara Dukuļa arī neesmu saņēmusi gaidīto aizdevumu.Varbūt kāds ir saņēmis, bet es gan ne.Pārskaitīju prasīto summu un visi gali ūdenī.

T toBella 02.05.2011

Un ko tad tiesa teiksi?Ka te rakstit KA VINAI LIEKAS, un advikats tev pateisk ka tas ir subjektivs viedoklis.Personas koda ta te nav?Nav i vsjo.

Z Zanda 02.05.2011

Nav ko šūmēties. Man Aija solījās atgriezt naudu. Vismaz patreiz man nav iemesla viņai neticēt. Varbūt tiešām cilvēku kāds speciāli mēģina nomelnot.

M Marta 02.05.2011

Es nesaprotu, kāpēc jūs esat tik dumji, ka ticat šādiem tizleņiem? Tak paprasiet, lai atsūta pases kopiju, ja ir tik izcili aizdevēji, savu mājas lapu parāda, biroja adresi, telefonu u.c. Kā var katram kverplim uzticēties? Tādiem te aizdevējiem tak ir naudas mazāk kā jums. Ko viņi jums var aizdot? Prasti krāpnieki ar vidusskolas izglītību labākajā gadījumā... Neesiet muļķi!!

Z zeks 04.05.2011

Zinu, zinu. Naudu negaidiet. Gali ūdenī.

A aija 05.05.2011

ta snieg'su policija par apmelosanu VILMA VAI ASAUC RAKSTU TAS LAI NOTIKTU 'SIS DIENAS LAIKA

V Vija 05.05.2011

Aija! Liecies mierā, te komentētāju kā jūra, ja tu zinātu ko par citiem runā. Bet tu Vilma pirms raksti kaut kur dzirdētas baumas padomā vai tās ir patiesas, jo es aizstāvu Aiju, kura tiešām ir krāpnieku upuris. Nevajag nozākāt citus, jo tu pats nezini, kur būsi rīt. Tu Aijiņ labāk painteresējies kas par Edgaru mēģina tevi nomelnot, vai kurš slēpjas zem šī vārda. Turie ! Es ar tevi. Un uzspļauj visiem tukšu salmu kūlējiem. Esi gudrāka par viņiem, tev jāstāv galvastiesu augstāk pār viņiem.

V vilma 05.05.2011

Nav ko man te draudēt. Atvaino, bet es tevi par krāpnieku nenosaucu. Un kāpēc tu domā, ka konkrēti par tevi iet runa. Nav ne adreses, ne personas datu. Atvainojos vēlreiz, ja nepatiesi radīju aizdomas, kaut gan man ir pamats. Ja patiesībā kāds tevi grib norakt, tad es tavā vietā šinī portālā uzrakstītu, lai man neskaita naudu. Ka man ar otru cilvēku nav nekāda sakara.Jo viņš ir tas, kurš norāda datus, kur jāskaita nauda.

A aija 05.05.2011

man tik tiesam jatvainojas kas tika apkrapti jo nesu viniga nepieka un vilma padoma pirms raksti jo ta ir cienas aizskarsana bez pamata pakunsultejos un ja tev ir tada iespeja dz'es so rakstu ara sazinie ar mani uz e-pastu

V vilma 05.05.2011

Atvainojos Tev no sirds, jo nevēlējos aizskart bez pamata. Kad pieteicos kredītam, man atsūtīja, kur jāpārskaita nauda, bet man tādas nebija. Uzrakstīšu, ka neesi krāpniece, apsolu.