www.sudzibas.lv Edgars Bērziņš Krāpnieks- mērglis utt. Tel. 20284093

Edgars Bērziņš - Krāpnieks- mērglis utt. Tel. 20284093

Esiet uzmanīgi! Pilnīgs mērglis un psihiski slims krāpnieks- Edgars Bērziņš ( Latvijas telefons - 20284093
Vācijas telefons - ‪+49 176 35629524‬), vedot no Vācijas auto. Nav ne māšanas, ne naudas. Ir pagājuš četri mēneši. Katru dienu izziet uz kontaktu un stāsta, ka rīt būs. Pāris reizes pat braucām pakaļ, bet nekā nav. Katru reizi kaut kāda atruna. Un beigu beigās liek saprast , kas viss ir - mašīnu atveda, bet es esot atteicies. Pēc tam solīja, ka rīt pārskaitīs naudu , tad jau nonāca līdz tam, ka brauc uz banku un pēc stundas būs. Citu dienu stāsta, ka pēc pusstundas būs, tad saka ka pēc 20 minūtēm būs utt. Un tā jau mēnesi sūta. Vienīgais ko atsūtīja- fota ar naudu savās netīrajās rokās. pēc tam kaut kādu bērnišķīgu foto ar ir kā bankas darījumu, ka nosūtījis man daļu parāda. Bet protams, ka pilnīgi infantīls mērglis. Tā jau četrus mēnešus kaut ko sola un, protams, ka nervi netur un nosaucu viņu pilnīgi adekvātos vārdos, uz ko viņš tagad it kā sevi grib padarīt par cietušo. Vienu vārdu sakot izdzimtenis. Slims cilvēks. Uzrakstīju iesniegumu policijā, došos pie inspektora utt. Tikai pēc tam kad iedevu naudu , internetā noskaidroju, ka viņš apkrāpis pus Latvijas. Neielaižieties ar viņu. Viena lieta ir nauda, bet vēl svarīgāk - nervu sistēma, ko viņš prot bojāt. Meklēju, cilvēkus, kas vēl ir cietuši no viņa. Gribu uztaisīt viņam un viņa ģimenei neizturami dzīvi.

Z

A anse22 14.03.2024

Iesniegumu jaraksta kriminalpolicija ta ir krapšana liela apjoma, un morals kaitejums jums, tad kad viņu izsludinas meklešana jus ar to varat griezties vacu konsula uzrakstit iesniegumu un viņu deportes uz dzimteni un te vares pasedet cietuma, naudu diez vai jus dabusiet bet dzivi pabojat varat viņam

Z Zigis 14.03.2024

Paldies par padomu. Protams došos uz kriminālpoliciju arī. Bet vēlreiz paldies

с Сергей Луппо 16.03.2024

67950358

RAMONA👀 15.03.2024

Šī apsaukāšanās parāda Jūsu zemo līmeni.

Z Zigis 15.03.2024

Nevienu neesmu apsaukājis. Vienmēr saucu lietas īstajos vādos.