www.sudzibas.lv Edgars Bahmats Krāpšana, slikts serviss.

Edgars Bahmats - Krāpšana, slikts serviss.

Uzmanieties, ja apsverat iespēju par remontmeistaru nolīgt Edgaru Bahmatu! Viņš ir krāpnieks.
2018. Gada janvārī piekrita veikt remontdarbus, februārī sāka, taču jau pēc nedēļas sākās problēmas - tad mašīna saplīst, tad "atnākusi vaļā" pēda, uz kuras iepriekšējā objektā esot uzkritis betona bloks. Bet darbu turpināja, pieaicinot pārinieku. Maksāju katras nedēļas beigās kā runāts - par paveikto. Pēdējā mūsu "sadarbības" nedēļā man bija nopietnas problēmas ar veselību, nevarēju aizbraukt aplūkot, cik darba ir paveikts, un samaksāt. Viņš piedāvājās pats atbraukt. Es piekritu, uzticējos un samaksāju. Pēc tam edgars bahmats pazuda - vairs uz objektu nebrauca.
Sākumā teica, ka krievi piekāvuši un atrodas slimnīcā. Jautāju - tad jau zilumi būs redzami? Nē, situši tā, ka neesot redzami. Tad aizbildinājās, ka objektu paveiks vēlāk, tad - ka paveiks cits, pēc tam vienkārši necēla klausuli, neatbildēja, atslēdza telefonu. Turpināju zvanīt, rakstīt. Nekā. Nogaidīju pāris nedēļu, atkal zvanīju, rakstīju un tad tomēr uz īsziņu atsaucās - neattapās, ka raksta piekrāptais cilvēks! Kad saprata, atslēdza telefonu. Atslēgas tā arī palika pie viņa.
Lieki teikt, ka darbi palika pusceļā un pilnīgi viss bija jāpārtaisa, jo elektroinstalācija nebija pareizi ielikta, santehnikas caurules arī.
Klasisks krāpšanas gadījums remontdarbu jomā, kas kopumā gan laika, gan naudas, gan nervu ziņā man izmaksājis daudz. Protams, man kārtīga "dzīves skola".
Iesaku nekad nekādos darījumos ar Edgaru Bahmatu neielaisties - melis, krāpnieks un gļēvulis.

I

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes