Edgars Auziņš - Krāpnieks

Edgars Auziņš ir profesionāls krāpnieks. Viņš aizņemoties naudu nebaidās noformēt arī notariālu parādzīmi, jo viņa mērķis iegūt naudu jebkurā veidā. Kad pienāk laiks norēķināties, sākās meli vairāku mēnešu garumā, bezjēdzīgi solījumi un atrunas. Brīdī kad sāksiet uzstājīgāk pieprasīt, lai Edgars norēķinās, viņš paziņo - "Esmu parādā daudziem un visiem atdot nevaru. Nav naudas tik daudz. Ja tu man šitā uzstājīgi pieprasīsi naudu, es tevi ignorēšu un nekādu naudu tev neredzēt!"

Lūk šāda ir šī uzmetēja attieksme. Nerekomendēju saistīties ar šo cilvēku.
Viņam ir uzņēmumi, bet tajos juridiski pats nefigurē. Piemēram "Coffee Tower".
Par cik juridiski skaitās, ka viņam nekā nav, oficiālā ceļā neko no šī cilvēka nepiedzīsiet.
Tā kā domājiet pirms iesaistīties jebkāda mēroga darījumos ar šo personu.

L Lodeskungs 20.11.2017

Edgars Auziņš ir parādā daudziem, bet māk pārliecināt un tikt cauri sveikā. Viegli iekaro cilvēku uzticību un pie pirmās iespējas piečakarē. Neiesaku nevienam iesaistītīes nekādās darīšanās. Slīpēts uzmetējs.