www.sudzibas.lv Eden Krāpšana / Slikts serviss

Eden Springs Latvia SIA - Krāpšana / Slikts serviss

Man bija japiegādā ūdens 8: 00 no rīta.. Tagad jau ira laiks 9: 30, un jo projām gaidu ūdeni..
Tas jau nekas ka man uz darbu arī jājiet: d...
Zvanīju uz eden kompāniju.. Izrādās ka samejie nemaz nevar sazvanīt piegādātāju kas vedā pa Rīgu ūdeni: d

3 nedēlas atpakal es nesagaidīju, nesazvaniju vinus atnaku majas no darba.. A ko sie: d: d: d
rīgas pasā centrā atstājusi ūdeni koridorā 3x bacukus pa 19l: d

un pectam vel pasi brīnās kapec nevar adot atpakal bacukus tuksos: d: d: d: d: d

ka man sini gadijumā rīkoties.. Ja nevar sazvanīt piegadātāju un ja es aiziesu uz darbu nesagaidijis vini atstas udeni padzitī kads to nofenderēs un man atkal bus jamaksā pa bacukiem soda naudu +es pat nenomalkoju ūdeni: d

Papildināts Kris Zei 20.04.2017

Varetu ludzu izdzest so zinu.. ?
Kads to rakstijis caur manu facebook...

K

TasEsLV 19.04.2017

Tak ej uz darbu, lai liek kur grib. Tā arī uzraksti viņiem vēstuli, ka neesi saņēmis un viss.. kur garantija, ka viņi tev vispār to ūdeni bija atstājuši pie ārdurvīm? Muļķis tu esi ,ja jau pirmajā reizē tā neizdariji...
Gribi pateikt. varu pasūtīt datoru no veikala, pateiks ,ka nolika pie ārdurvīm manu preci ,jo nebiju mājās un pats vainīgs? Bet patiesībā neko nav pat veduši.