www.sudzibas.lv Eden Slikts serviss

Eden - Slikts serviss

Ļoti neapmierināti ar Eden sniegtajiem pakalpojumiem...
Ūdens tiek piegādāts nevis tajā laikā, kurā lūdzam pa tālruni vai mājas lapā, bet tad, kad kurjeram ir izdevīgāk.
Vienu reizi ūdens vispār tika nomests ar visu pavadzīmi pie mūsu veikala ieejas durvīm, kad zvanījām un lūdzām, lai ienes iekšā lielās pudeles kurjers vārdā Juris Cvetkovs izrādīja milzīgu neapmierinātību un agresiju par to, ka tas viņam ir jādara un kā mēs varam atļauties likt viņam braukt pie mums divas reizes dienā. Lieki piebilst, ka mēs neko tādu nebūtu likuši darīt, ja ūdens tiktu piegādāts mūsu uzņēmuma darba laikā, nevis ārpus tā.
Tagad katru reizi kad mums nepieciešama ūdens piegāde šis kurjers izrāda acīmredzamu nepatiku un katru reizi atļaujas izmest kādu dzēlīgu komentāru.
Uzskatu, ka šādiem cilvēkiem nedrīkst strādāt ar klientiem.

I

Likumsargs 25.03.2018

Pārejeit pie Venden un nebūs šādu problēmu. Ūdens tiek piegādāts vienmēr noteiktā laikā, pudeles tiek sanestas un ja vajag arī uzstādītas!