www.sudzibas.lv Ecstasy masāžas salons Ļoti nelaipna attieksme un apkalpošnas kultūra

Ecstasy masāžas salons - Ļoti nelaipna attieksme un apkalpošnas kultūra

Neiesaku iet uz turieni. Administratore ļoti nelaipna. Izturas pret klientiem tik augstprātīgi it kā būtu salona īpašniece, kurai klienti ir pēdējajā vietā. Kad zvanīju un lūdzu runāt ar menedžeri, lai nodotu sūdzību, pati bija pie telefona un teica, ka pati pieņems sūdzību un ka vainīgai darbinieks tiks sodīts. Protams tas tika teikts ar ironiju. Ja es būtu šī salona īpašnieks, es tādu darbinieci neturētu, bet atlaistu daudz nedomājot. Klients vienmēr ir pirmajā vietā. Neapmierināts klients savu negatīvo pieredzi var izstāstīt daudziem saviem draugiem, kas viņam protams tic, kā rezultātā daudzu cilvēku skatījumā uzņēmumam ir sabojāta reputācija.

N nu ja 17.07.2009

Pilnīgi piekrītu. Salons ir uztaisīts labi un meitenes ir ok, bet attieksmi pret klientiem gan vajadzētu pamainīt. Vienreiz esmu bijis, otrreiz noteikti neiešu.

A anna 21.07.2009

esmu bijis vairaakaart un turpinaashu iet . varu secinaat - kaada attieksme tev, taada pret tevi. nav duumu bez uguns.

A anna 21.07.2009

antireklāma, arī reklāma ;)

1 111 21.07.2009

Jaa, kas tur vispaar notiek ? Administratore visu laiku atsaka man masaazhu! nu, tak patiik man karstasiniigaas.

N Nu vot 21.07.2009

Laikam ļoti labs salons jau jau prostituutas jau izveelas, kam sniegt pakalpojumus, kam nee, laiakm ir apgroziijums... A varbuut klientam potences probleemas, ka vinju tur vairs nenjem?

1 111 22.07.2009

domaaju ka ne tikai mazs vinjam, bet arii iirijaa sapelniitaa nauda seenes lasot beigusies :( kriize b (cenzeets ) e, visu grib pa velti !

I Intars 30.07.2009

Esmu apmekējis šo salonu-attieksmei nav ne vainas, vienmēr piedāvā kafiju un pieklājīgi izturās, meitenes forshas un ir labi tur pavadīt laiku!Laikam džekiņ tu pats kaut ko sastrādāji, ja jau pret tevi tā izturējās!

S sliktais 31.07.2009

Pilnigi piekritu, atmosfera un apkalposana ir laba!Ari meitenes ir labas un taisa perfektu masazu, taka nevajag!

J Jānis 07.08.2009

Esmu pastāvīgs klients šajā salonā. Attieksme pret mani vienmēr ir lieliska. Neapmierinātais klients laikam tiešām pats pie vainas.

A Aleksai 07.08.2009

Kas par traku nosaukumu salonam! Kādu masāžu tur sniedz? Laikam taču ne ārstniecisko?

M māris 07.08.2009

pilnīgi nepiekrītu šai sūdzībai, jo, manuprāt, šis sūdzmanis jeb neapmierinātais pats sevi, kā jau tas mēdz notikt, ir uzcēlis tādās virsotnēs, ka vēmiens nāk! tu sev pajautā, vai tik tu neesi viens no tiem, kurš nāk uz salonu galīgajā lopā, ceļ pirkstus gaisā tā, ka ozonā jau izveidojušies 4 caurumi un vēl nievājoši izsakies par tur strādājošiem cilvēkiem? tad kas tad tu esi par klientu? viens nosaukums tev man ir padomā-amorālais parazīts, kurš ir apvainojies uz visiem par visu! ej, iedzer tēju un atslābsti!

A Aleksai 07.08.2009

Cik maksā masāža šajā salonā? Saprotams erotiskā masāža. Un cik ilgu laiku tā aizņem?

N Nerns 07.08.2009

Ja, sausmas! Manai draudzenei tur vispar netisam udeni karstu uzgaza virsu, jo masaziste ar garagiem 10 cm nagiem, nevareja noturet, un izlija udens vinai virsu. Vinai palika slikti, un teica ka vairak nejies, jo masaziste esot bijusi drausmiga. Ar saviem nagiem neko pamaset nevareja, tikai ar nagiem pabraukaja, pakutinaja, un prasa naudu, + pectam uzgaz verdosu udeni.

S Sandis 19.08.2009

Tev chaliit jaaiet aarsteeties ja jau pa tadam vietaam staigaa un veel raxti kaut kaadas dumas suudziiba, citu vardu nav kaa-LOHS!

Z Zzzz. 19.08.2009

to Nerns...tu pats saprati, kādu sviestu esi saraktījis???...masaziste ar garagiem nagiem un ko viņa nevarēja noturēt??? un ja būtu uzgāzusi verdošu ūdeni, tad noteikti tava draudzene būtu devusies uz slimnīcu nevis vnk.palika slikti, ...domā, pirms sāc kaut ko dirst.

N Nerns 19.08.2009

Piever muti pidaras jobenais!!!

X XXX 24.08.2009

jūs visi esat pedējie lohi :)))))))))))

X XXX 26.08.2009

masažiste ar gariem nagiem un cāļa smadzenēm

L lauris 26.11.2009

Nezinu ka extasy, esmu pastavigais klients "LadyLand" masazas studija un tur man viss pilniiba apmierina gan attieksme gan meitenes un pats galvenais ka masaza ir vienreizeja ! un attieksme pret klientiem ir tiesam ir draudziga un viesmiliga!Iesaku aiziet uz masazu, nenozelosiet!

S Sofija 11.05.2010

Pie mums meiteneem masaazhu neveic :P un karstu udeni nelej. :D.